Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemény az Audi A4-ről?

Davii kérdése:

Mi a vélemény az Audi A4-ről?

Figyelt kérdés

Autóvétel előtt vagyok, friss jogsis vagyok, első autóm lenne! Kíméljetek a hülye dumákkal, hogy nem nekem való meg ilyenek! A lényeg, hogy mi a véleményetek?


Különösen az Audi A4 1.9TDI (1999)-re gondolok! (110le)


Példa: [link]



2012. júl. 7. 15:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy hangosan kerregő, bűzölgő rákkeltő okádék.
2012. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:

tessék ezeket a véleményeket tulajok írták a kocsiról....



itt van pár link:


[link]



[link]



[link]



[link]



[link]


[link]



[link]


[link]



[link]


[link]


ennél többet nem tudok róla linkelni... de ezek legalább tulaj vélemények, igaz régebbi vélemények 2005, 2006,2007, meg ilyenek.... szóval nem ma írták le róluk, de mint mondtam legalább tulaj vélemények és nem olyanoké akik még csak bele sem ültek egy ilyen autóba, nem hogy mentek vele,vagy ne agy isten lett volna...


NEKEM DETTÓ FOGALMAM NINCS AZ AUDI A4 1.9 TDI 110le-s ről ezért linkeltem


de egyébként meg azért annyit tudok hogy nincs csak 99-es ezt a szériát 95-től 2001-ig csinálták úgy értem a motort is.

2012. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

7-es válaszoló:


"1,9-es motor kb 500-ezerig biztos,hogy elmegy."



az életbe nem megy el annyit maximum ha csak nem autópályás használat során...


ez se megy el többet mind más csak mert audi,....

2012. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

[link]


ennyi pénzért inkább ezt venném kevesebb kilométer, valamivel erősebb motor, nagyobb szebb,


friss jogsival kicsit nagy lesz (majd le tolatod a hátulját... kicsit meg húzod az első lökhárítót ... meg ilyenek és az kb annyiba van bent mint az A4-ed átírással forgalomba helyezéssel,

2012. júl. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
13.Csak saját tapasztalatok alapján válaszolok,azokkal ellentétben akik még nem is ültek ezekben az autókban.Audiból szinte az összes típusból volt már a birtokomba,jelen pillanatban mondjuk a fent említett kisebb motorosból csak egy passat 1,9-esem van,ami már elég öreg ahhoz,hogy véleményt lehessen róla mondani.2005-ös évjárat több mint 200-ezer kilométerrel,hajtották a melósaim,adtam kölcsön,én magam sem kíméltem a 7-év alatt mióta megvan.A kötelező szervizeken kívül a kuplungot és a kettős tömegű lendkereket cseréltem.Ez a motor a nagyon kicsi 105Le,viszont forgató nyomatékban 250nm.Mellette van egy 2-ezres 140Le-som ami fiatalabb viszont szerintem rosszabb is egyben.Annál fordult elő komoly probléma,volt amikor 750-ezret hagytam a szervizben. Audi,Bmw,Mercedes,Volkswagen,amit azért nem illik hasonlítani a többi kis autóhoz.
2012. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem az sem normális, aki A8-as ajánlgat 1 milláért, ráadásul a 2.5 tdi-vel...:D ha van rá keret tartalék, vagy nem mindennapi autónak persze más, na de koppra kiszámolva, mikor az A4-eseket is a legalját nézegeti a kérdező... na mind1...szerintem valaki linkelljen még be egy kiflibe hajlott kiégett rolls royce phantomot is, "kicsit kiporszivozod, diszperzitessel átkened ecsettel azt jólesz az..." :D
2012. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon jó autó, kis fogyasztással, és viszonylag nagyon jó menettulajdonságokkal. Ha kifogol egy jó példányt akkor nem fogod megbánni ha megveszed.
2012. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

13. válaszoló:

Honnan veszed ezt hogy az 1.9 TDI motor az életben nem megy el 500 000 km-ert? Ha karban van tartva ennél jóval többet is elmegy.

2016. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Van olyan 1.9 tdi motor amiben 1 000 000 km-er is benne van már.
2016. ápr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!