Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A7 vagy Audi A8?

Audi A7 vagy Audi A8?

Figyelt kérdés
A 2011-es modellekből szeretnék választani.

2012. jún. 30. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
A7 az sportback & coupe keverék az A8 meg classic limó de pl az átlagos 3.0 tdi 245hp val ugyan az,én inkább a8
2012. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A hetes az kicsivel kisebb hiszen az a hatosnak a kupéja, de nekem a szupersportocsikat leszámítva a ma gyártott legszebb autó. Istenem mikor beröffentettük a 313lovas biturbó véhat tédéit... egy élmény volt állóhelyben is!!!
2012. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
46%
képzelem mekkora élmény lehetett a zakatolós dízel "tédé-t" hallgatni.
2012. jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Audi A8 az szebb, mint az A7-es! Legalább is szerintem...
2012. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

vedd meg ezt A7-ből


szerintem az A7 sportosabban néz ki mivel nem szedán, és szép áram vonalas cupésan ívelt, tudásra ugyanazt tudja mind kettő én nekem személy szerint az A7 jobban tetszik mind az A8 de a te döntésed...



[link]


16 ezer KM az semmi.


én csak válaszoltam...

2012. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

harmadik nemtudo hallottál-e már v6-os dízelt, gondolom nem, és nem tédé hanem tdi, nem a 4 hengeres 2.0 varrógéphangú pd tdi-re kell gondolni, az nem ugyanaz...

egyébként én A7-et vennék, nagyon jól néz ki szerintem, méretre kb egyformák, az A7 szélesebb, de alacsonyabb, és kisebb a tengelytávja, árban, színvonalban ugyanaz kb.

2012. jún. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Akkor miért hozták ki az A8-at? Akkor mégis mi a különbség a kettő között?

Most nagyon vacillálok, hogy melyik legyen július közepére már megszeretném venni valamelyik típust ugyanis megszeretném lepni a barátnőmet ezzel a kocsival és ezzel egy Török nyaralással(Mármint az autóval mennénk)

2012. jún. 30. 19:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát maga az A8 már 94 ótablétezik.. ez egy új, más kategória, hogy 5 ajtós kupé, egy más kategória, fiatalosabb, sportosabb vonal, hasonlóan ahhoz, mint 90-es évekbe a W140-es bálna S-merci-nek volt a cooupe változata, SEL, ami ugyanolyan nagy dög volt, nagy motorokkal, mint a sima hagyományos S osztály, csak ez most egy új divat, hogy CLS merci, Passat CC, AUDI A7, talán olvass el pár tesztet mind a kettőről, utána pedig nézd meg őket élőben is, esetleg próbáld is ki
2012. júl. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!