Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemény az Audi A4-ről?

Davii kérdése:

Mi a vélemény az Audi A4-ről?

Figyelt kérdés

Autóvétel előtt vagyok, friss jogsis vagyok, első autóm lenne! Kíméljetek a hülye dumákkal, hogy nem nekem való meg ilyenek! A lényeg, hogy mi a véleményetek?


Különösen az Audi A4 1.9TDI (1999)-re gondolok! (110le)


Példa: [link]



2012. júl. 7. 15:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Mire ezt forgalomba helyezed, 1M fölött vagy, és lesz egy 13 éves valamid. 1 millióból meg már autót is lehet venni.
2012. júl. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az elsővel. Ilyen kerettel az Audit és társait felejtsd el, csak szemétkupacot kapsz ennyiért.
2012. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
egy tanárnőmnek volt ilyen, még jó régen azóta ha 1 ilyet meg látok mindig az jut eszembe, hogy (tanár)női kocsi
2012. júl. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
1.9 tdi motorral jó válaaztás szeriontem, csak nm ezt a konkrét darabot venném meg, de maga a típus nem rossz, csak 1200 000 környékén kellene nézegetni, hogy jót találjál, vagy a felett.
2012. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Egy millió alatt akarom, mert az felett már inkább akkor A6-os! :D
2012. júl. 7. 19:55
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha valami félroncsot akarsz, akkor szíved rajta.
2012. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
1,9-es motorral tökéletes választás.A Francia és Japán autóinál még akkor is többet ér ha azok újak.Nézd meg a kormány illetve pedál kopottságot.Meg ne sajnálj egy szakszervizes állapotfelmérést.Ott kiderül ha visszatekerték az óráját.Amit mindenképp cserélj mikor megvetted az a vezérműszíj.Ha csak nem szervizkönyves és ellenőrizhető a csere.Az 1,9-es motor kb 500-ezerig biztos,hogy elmegy.Ha esetleg van javítás nem horror áron van.
2012. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Jo kocsi nekem volt ilyen csak benzines, de a felfuggeszteset nem gyenge utakra talaltak ki. Sokszor kell cserelni es draga mulatsag.
2012. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
én értem, hogy kinézted a legolcsóbb A4-eseket, meg legolcsobb A6-osokat, csak hogy nem véletlenlül a e legolcsóbbak azért, és csodák nincsenek, azért mert jól néz ki a gépen, 15 éves kocsikról beszélünk 1 millió ft-ért vehetsz A6-ost, de utána hab hazavitted már kezdhetsz is neki költeni rá, általában így szokott ez működni, nagyon kevés a kivétel, de te tudod, csak ne utálsd majd meg emiatt a márkát, és húzd le a népitélet oldalon stb.
2012. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ne a legolcsóbbat nézd... Inkább a legolcsóbb + 500 ezer szegmenst célozd meg, de egy Audi esetén még az is zsákbamacska.
2012. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!