Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért van az, hogy vannak aki...

Mért van az, hogy vannak aki ki nem állhassák és vannak akik imádják a FIAT-okat?

Figyelt kérdés

Már egy ideje olvasgatom a véleményeket és nincs közép út,ha szóba jön a Fiat márka, az ember vagy nagyon dicséri,vagy nagyon lehordja.

Én az elkövetkezendő 1 évben szeretnék autót venni és vagy Stilo-t,vagy Puntot szeretnék,bár még nincs semmi tapasztalatom ezekkel! :D



2012. jún. 12. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Minden autómárkára érvényes ez a megállapítás.

Zolika lehordja,mert már merciben ül,Istvánka pedig dícséri,mert neki pont az van..

Nem érdemes ezzel külön foglalkozni szerintem...

2012. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem csak a Fiatot szidják. Az összes olaszt +a franciákat. általában mindig egy ismerős haverjának a szomszédjának volt egyszer olasz autója és rengeteget kellett rá költeni.

A lényeg az h semmivel sem rosszabbak mint a többi hasonló kategóriájú gyártó. minden márkából ki lehet fogni jót és rosszat is. ha fiatot szeretnél nyugodtan vegyél azt.

2012. jún. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél Puntot, én anno azon tanultam vezetni, jó kis kocsi.
2012. jún. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én még egy régi Fiat Unon tanultam vezetni. Az borzalmas volt.

Stilom még nem volt, csak hallomásból illetve internetes tesztek olvasásából tudom, hogy elég sok konstrukciós hiba van benne.

A Punto főleg az új viszont nekem is nagyon tetszik. Szerettem is volna olyat venni, csak nagyon lebeszéltek róla. Így maradt a másik esélyes.

2012. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Puntot vegyél szerintem,de csak 2003 utánit! Nekem volt egy '99 es 1 es puntom,de eszméletlen rossz kocsi volt!(Nem telt el úgy hónap hogy valami ne romlott volna el) Viszont a mostani céges autó az is Punto 2004-es de nincs vele baj!
2012. jún. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha használtan veszed akkor midegy milyen kocsiról van szó ,nagyon meg kell nézni mit vesz meg az ember, Német kocsi is lehet leharcolt.Nekünk családi kocsink volt 12 éven keresztül egy Fiat Marea, és az éves szervízeken, meg a műszaki felkészítésen kívül, nem volt vele soha gond, soha nem robbant le.Ha az ember vigyáz rá, és rendszeresen karbantarja, akkor tök mindegy mit vesz, az meghálálja!
2012. jún. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert a régebbi FIAT - ok, ha elhanyagolták őket (ebbe a magyarországi éghajlaton az is beletartozott, ha az utcán álltak), akkor elég rettenetesen tudtak kinézni. Ilyen állapotban is mentek, de nem volt szép látvány egy mindenhol glettelt 131 - es.

Nekem egyszer megmentette egy FIAT Tipo az életemet, szóval én elégedett vagyok.

2012. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Punto Multijet király! De a többi nem valami jó. Erre a tervezők is ráhajtottak elég szépen :)
2012. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , Grande Punto-t akartam írni :D
2012. jún. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!