Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért imádják olyan sokan a...

Miért imádják olyan sokan a Nutellát?

Figyelt kérdés

Facebook-on hű de mindenki oda van érte.....sima olvasztott hízlaló csoki,tök drága nem is olyan finom.Akkor miért szeretik?

Abszolút nem értem.


2012. máj. 28. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Ezt én sem értem:P Jó, szeretem, de azért meg nem enném kanállal úgy a dobozból. Pedig imádom a csokit, mániákusan, de ennek nem sok köze van hozzá, jobban hasonlít az íze a mikulás és egyéb gagyi csokihoz
2012. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert nagyon finom.Én kóstoltam már több kakaós mogyorókrémet de egyik sem volt olyan finom mint a Nutella.Szó szerint eteti magát annyira finom.


Ez olyasmi mint a Milka.Van sok csoki de egyik sem olyan finom és igazi mint a Milka.Így van a Nutellával is.

2012. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem is a nutella a legfinomabb a többi utanzat!!kár hogy hizlal!!!
2012. máj. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert fincsi :)
2012. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
tény hogy finom,régen nagyon imádtam de mára már kissé meguntam :) biztosan azért írnak ennyien róla, mert az "menő"
2012. máj. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
évente jó ha 2x megkívánom.. én sem tudom, hogy mi az olyan nagy szám benne
2012. máj. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert finom. Vagyis sok embernek ízlik. Azért azt erős kijelenteni, hogy "nem is olyan finom", hiszen az ízlés elég szubjektív dolog. Más kérdés, hogy a Nutella is kb. egy internetes mém lett. Az emberek szeretik, ha vadidegenekkel is vannak közös tulajdonságaik, a Nutellamánia is egy az ilyenek közül.
2012. máj. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretem, csak rohadt drága.

Van egy olcsóbb, a Lidl-ben lehet kapni, majdnem tök ugyanolyan, és elég jó ízű.

Gyerekkoromban / 80-as évek /volt olyan mogyorókrém, amelyben több volt a mogyoró és nagyon fini volt. Nem volt olvasztott csoki jellege. Már nem gyártják, sajnos / ahogy más jó magyar édesség is eltűnt a polcokról vagy változott az íze /.

2012. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem finom, de nem ez az oka az általános (hirteln felkapott) imádatnak.


azért imádják, amiért utálják a Twilightot, a Tokio Hotelt, Justin Biebert, amiért imádják a Bosszúállókat, a facebookot, a twittert. DIVAT.

2012. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Most ebben mi a divat?? 10éve is szerettem ,most is szeretem.Kenyérre soha nem kentem csak úgy üvegből natúr kanalaztam.Jól megkívántam most is ,csak nincs itthon:D
2012. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!