Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 évesen gáz egy suzuki...

18 évesen gáz egy suzuki swifttel járni?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egy autót magamnak, kb annyi pénzem van h egy F astra vagy egy suzuki swift jöhet szóba. Azért hajlok egyedüli módon a swiftre, hogy milyen benzinárak mellett előny az alacsony fogyasztás + a motorjára sem nagyon kellene költeni..Csak hát az meg nem túl férfias..Sztetek?
2012. jún. 8. 18:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz! Te legalább normálisan felméred, hogy nincs pénzed fenntartani egy BMW-t! Tudod mi a gáz? Amikor a BMW-s haverjaid húzod haza a Suzukiddal, majd kölcsön próbál kérni javításra, mert az árára elbaszta a lóvét. Na az a gáz!
2012. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél suzit. Nekem is az van én 20 éves vagyok, nevemen van az autó én tartom fenn, mindent én fizetek rá. Csörög zörög a magyar utakon a sok müanyag benne de egy olcsón fenntartható autóról beszélünk. Óvatosan vegyes fogyasztását ki tudtam hozni 5.5 literre is. 1.3 16V 84le. megy mint állat, olcsó alkatrész.
2012. jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
0%

Én is 17 vagyok, és A4al járok, és akkor sz.rházi vagyok??? Már bocs, de ezt nem tudtam kihagyni. Azért mert vkinek több pénze van, feltétlen lenézi a másikat? A pénz is több forrásból lehet, vki megdolgozik érte, vki kevésbé. Az én apukám megdolgozott érte, és becsülöm is az értékeket, nem vagyok sz.rjankó.

Azért mert ad nekem egy audit, miért ne fogadnám el?? Sztem ti se lennétek olyan h.lyék, h visszautasítjátok. Mindenki más helyzetben van, alá is írom, vki még egy swiftet sem enged meg magának... bár itt ált. nem csak a minimálbér van a háttérben, hanem cigi, stb..

És nem nézem le a suzukisokat!! Csupán mikor elmegyek egy mellett, néha belegondolok, h egy kisebb baleset is az utasok életébe kerülhet

2012. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát azért szeretnék venni egyet mert frusztrálónak érzem h mindig anyumékét kérem el:D Van egy motorom, azt már nem szeretném annyira folytatni, ősz környékén eladnám, vennék egy kocsit. Fennttartási költségekkel nem lenne baj:) A fogyasztásról meg annyit, hogy azért nézem, mert én mínél többet szeretnék menni egy autóval nem úgy mint pl. néhány ismerősöm ilyen 3000-es benzines motorokkal hetente egyszer jönnek ki kocsikázni komolyabban:D Nem látom értelmét..:) Ugyanez az elv vonatkozik a motor javítási költségekre is:)
2012. jún. 9. 00:07
 15/18 anonim ***** válasza:

Hát hajrá.


Az mondjuk oké, hogy sokat akarod használni, de vedd figyelembe a parkolással járó nehézségeket és esetleg díjakat is stb. :)

Tök jó egy saját kocsi, csak jobb mindent átgondolni a vásárlás előtt.

2012. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

23:27, igazad van. Azt már én is tapasztaltam, hogy az emberek nagyon irigyek tudnak lenni. És akkor hogy kicsit jobban érezzék magukat, megpróbálják minél jobban sárral dobálni a másikat.


De egy dologban nem feltétlenül értek egyet veled. Én most 28 évesen fogom tudni megengedni magamnak, hogy egy saját autót vegyek magamnak. És nem Audit meg nem is vadi újat, csak egy használt 6-7 éves középkategóriást.

Faterom már régebben meghalt, így amíg tanultam engem és tesómat anyám tartott el egy fizetésből. Félretenni nem tudtunk, épphogy kajára meg a számlákra jutott. És még ezért is nagyon becsülöm és tisztelem őt. Autó vásárlás szóba sem jöhetett volna.

Aztán pár éve amióta elkezdtem dolgozni, most jött össze annyi, hogy lassan tudnék egy normálisabb autót venni. Pedig elég spórolós vagyok. Pedig becsülettel végigcsináltam egy egyetemet, van két nyelvvizsgám, stb... szóval nem érzem, hogy kevesebbet érnék, mint bárki más, inkább örülök, hogy van munkám. Soha nem dohányoztam, soha nem ittam, nem is nagyon jártam el szórakozni. Még moziban és évekkel ezelőtt voltam. Szóval azt sem hinném, hogy eddig az én hibám, hogy eddig nem jutott autóra.


A kérdezőnek pedig: én a popómat veretem volna a földhöz örömömben, ha 18 évesen lett volna egy Swiftem.

Egyik haverom is pár véve vett autót. Ő is Swift meg F Astra között gondolkodott. Mivel Astrából csak nagyon lestrapált darabok lettek volna ilyen árkategóriában, ős is inkább Swiftet vett. Elég szépen kipucolta, felújítgatta. Soha nem panaszkodott rá. A-ból B pontba eljutni a városban neki tökéletes.

2012. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Én augusztusban leszek 18 éves de én már attól a gatyámba élveznék, ha egy ilyet megtudnék venni. [link] Úgyhogy szerintem hajrá !!
2012. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Napkiraly ***** válasza:
azt a skodát sztem nem véletlen tolták be a kereskedésbe
2012. jún. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!