Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 évesen gáz egy suzuki...

18 évesen gáz egy suzuki swifttel járni?

Figyelt kérdés
Most tervezek venni egy autót magamnak, kb annyi pénzem van h egy F astra vagy egy suzuki swift jöhet szóba. Azért hajlok egyedüli módon a swiftre, hogy milyen benzinárak mellett előny az alacsony fogyasztás + a motorjára sem nagyon kellene költeni..Csak hát az meg nem túl férfias..Sztetek?
2012. jún. 8. 18:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
18/F
2012. jún. 8. 18:15
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ilyeneket kérdezel,akkor biztosan zavarni fog . Nekem 25 évesen egy 3 ajtos swiftem volt és nagyjából sza.tam bele,hogy ki mit gondol rólam . Mostanra már egy komolyabb négykerekü szolgál,de továbbra sem nézem les a suzukisokat. Ez persze szubjektiv ,mert a bunkó sznob szemében,akinek a segge alá tolják a 10 millás bmw-t biztosan egy niemand leszel ,de ha emiatt rosszul alszol,az megintcsak a te bajod..
2012. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

"milyen benzinárak mellett előny az alacsony fogyasztás + a motorjára sem nagyon kellene költeni"


A Swift kb. 1,5-2 literrel tud kissebb fogyasztást mint egy átlag F Astra. Ha ez az évi 10-20.000 forint neked olyan jelentős összeg, hogy ez alapján választanál autót, akkor inkább ne vegyél semmilyet. A motorjára meg addig nem kell költeni a Swiftnek, amíg tönkre nem megy, az bármelyik autóval megeshet. Igaz, én is a Swiftre szavaznék a kettő közül, de ha nincsen pénzed, akkor már eleve csak bukó lehet a történet, mi van ha nyáron felmegy 500 forint fölé a benzin? Akkor is menni kell az autóval, mert az egy helyben állás nem tesz jót neki, eladni meg csak kevesebbért tudod majd, a saját költségeid (átírás, biztosítás, javítás) nem fogod tudni beleszámolni az autó árába, pedig nagy összegről van szó.

2012. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát örülj,hogy azt is megtudod venni!!!
2012. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagyon gáz:D inkább akkor az astra....
2012. jún. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is swifttel kezdtem 3 éve. Egyáltalán nem volt ciki, 2 osztálytársamnak is olyan volt. Utána eladtam majd megkaptam nagyapám astráját mert neki már nem kellett az jó sokáig bírta még most is megvan de már komolyabb járgánnyal járok el mivel hosszabb utakra megyek hétvégente. Az astra meg a barátnőmé lett.
2012. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen, saját autónak tökéletes.

Legalábbis mifelénk elég sok fiatalnak van suzukija.

És presze igazából csak az nézi le őket akinek apuci a se*e alá tolt már 17 évesen egy 1-2 millás autót.


Ez róla a véleményem.

Jah és én is a swiftre szavazok. Hosszútávon olcsóbb mint az astra.

2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 vagyok. Swifttel járok. Szerintem jó autó. A motorja tényleg strapabíró és keveset eszik.

Az F Astránál jobban megy.

Engem nem érdekel hogy ki mit gondol róla.

Arra azért készülj fel hogy a "papírautós" csesztetésből ki fog jutni neked is. :D De másba nem nagyon lehet belekötni. Vegyél egy 1.3 16v-t, azzal már lehet alázni rendesen ha valaki arcoskodik hogy f.s a Swift.

2012. jún. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Napkiraly ***** válasza:
41%
ami gáz az busszal járni. Engem a békávézós csicska osztálytársaim kiröhögtek 18 évesen a kispolszkimmal. A csicskák még mindig békávénak,én meg a sokadik nyugati kocsimmal járok
2012. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jó autó az.

De biztosan kell neked autó?

Mert ugye tudod, hogy nem megvenni nehéz, hanem fenntartani.

2012. jún. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!