Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogtalan vizsgabiztosi itélet?

Machiavelli6 kérdése:

Jogtalan vizsgabiztosi itélet?

Figyelt kérdés
Ma voltam városi vizsgán,és megbuktam.A vizsgabiztos azzal indokolta hogy a holttereket,nem mindig nézem.Igazából ez lehetetlen,hisz az oktatóm is egyfolytában azt nézte hogy én nézem e a holttereket.A másik indok az,hogy teli lámpánál nem néztem holtteret szintén.Ugy tudom hogy ha jobbra megyek teli lámpánál akkor kell csak holtteret nézni,ha egyenesen megyek akkor nem...Rosszul tudom? És a harmadik indok pedig hogy 30-al mehettem kb,és mondta hogy parkoljak le.Kérdeztem tőle hogy az az xy hely jó lesz e és ő mondta hogy nem mert túl nagy a hely.És ő azt mondta hogy nem jeleztem az indulási szándékomat.Pedig közben mint előbb is emlitettem 30 al mentem a forgalomban.Az oktatóm is remegett az idegességtől,hisz az ő megitélése szerint is a lehető legjobban vezettem,azt mondta ugy vezettem mint ha már 10 éve jogsim lenne.Szerintetek mit tudok ennek az ügynek az érdekében tenni? Tudok egyáltalán? Köszi előre is a válaszokat!

2012. máj. 23. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Vannak ilyen gyökér vizsgabiztosok.Jelenteni kellene a közlekedési főfelügyeletnél.Vagy egy kis pert is a nyakába varrani.
2012. máj. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam énis de ha esetleg visszakapom következő vizsgabiztosnak akkor szopózhat nem? vagy esetleg ellenőrt is beültetnének mellém.ezért nem merek lépni és véleményt várok
2012. máj. 23. 21:53
 3/15 anonim ***** válasza:
Akkor te a legköcsögebb biztost fogtad ki sajnos. Én is így jártam amikor a forgalmit csináltam környék legszigorúbb biztosa ült be mögém. Oktatóm mondta mikor közeledett hogy nagyon tartsak be mindent mert ez a legkisebb hibánál is buktat amin még nem kell buktatni. Szerencsémre átmentem de belekötött néhány dologba. A te esetednél ez teljesen jogtalan volt, parkolásnál az is elegendő ha csak egy autó mellé parkolsz be és mindegy mekkora hely van ott.
2012. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nincs jogsim, így nem is tudom, hogy van-e lehetőség másik oktatónál vizsgázni, de ha lehet, akkor ezt a bukást emészd meg és menj másik oktatóhoz, mert valószínű, hogy ha elkezdesz pereskedni, akkor többe fog kerülni, mint a pótvizsga.
2012. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én azért meghallgatnám a másik fél véleményét is...
2012. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

az volt a baja hogy nem adtál neki 10 rongyot hogy átengedjen... :S

a vizsgáztatók is a nagyon szemét állatfajok közé tartoznak

2012. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem az oktatóval van baj,mert az oktató nagyon nagy arc,és megmondja ha valami baja van,de a vizsgámmal semmi baja nem volt.vizsgabiztost sajnos nem én választom. ha megbukok kell venni valami kötelező órát?
2012. máj. 24. 05:21
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, sajnos 5 pótóra, és a vizsgadíj újra. ez nekem 25 rugómba fájt.

utálom az összes vizsgabiztost, mindegyik egy pénzéhes genny, vagy csak szimplán köcsög. lehet, hogy a hálapénzes fajtát fogtad ki, ezért volt ilyen kekeckedő. ha ennek adsz egy 20ast, akkor mosolyogva átengedett volna.

a kövi vizsgára vigyél lóvét, add oda az oktatónak. ő már ismeri a VB-ket, tudja, h melyik a pénzes. amelyik nem pénzes, annál elég, ha normálisan vezetsz.

2012. máj. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Olyat is hallottam már hogy a vizsgabiztos pénzt kért és egész vezetés alatt beszélgetett meg a telefonjával szórakozott.Abszolút nem figyelt arra hogy hogy vezet a tanuló.Persze a tanuló át is ment mivel fizetett.
2012. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg olyat is hallottam, hogy a vizsgázó szétszórt, figyelmetlen volt, csinált pár hülyeséget, meghúzták (jogosan), és fel volt háborodva, mert szerinte ő tökéletesen vezetett, és az oktató a szemét.
2012. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!