Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómon cseréltek kézifékbe...

Az autómon cseréltek kézifékbetétet, de. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kicserélték a kézifékbetétet de nem fog, igaz nem tudtam vele menni sokat de egy kicsit be kell járatni a féket?

Mert elég gyengén fog még.



2012. máj. 11. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A kézifék nem fog bejáratódni, mivel elsősorban az állóhelyzeti rögzítést végzi.

A bowdenjén viszont kell hogy legyen állítási lehetőség, ott kell meghúzni.

Vagy bepaliztak és nem cserélték ki.

2012. máj. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ki lett cserélve , mert eddig nem fogott mert kb. iszonyatosan levoltak kopva a betétek és használhatatlan volt a kézifék.

Most már fog de nem az igazi.

Lehet az is ,hogy nehéz az autó vagy hogy hátsó kerekes ?

Amúgy tárcsafékes hátul is.

2012. máj. 11. 22:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem állították be rendesen. Én is jártam így nem fogott kellően a kézifék mindig sebességbe raktam inkább hogy nehogy elguruljon. Nálam nem volt csere de éreztem hogy itt nem oké valami így elvittem szerelőhöz először azt mondta hogy csere, de aztán felhívott hogy mehetek az autóért mert csak állítani kellett rajta. Holnap menj vissza a szerelőhöz és mondd meg hogy gond van vele állítsa be.
2012. máj. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit jelent az a "nem az igazi"?


Az hogy hátsó , első, vagy összkerékhajtású, illetve tárcsa,dob, vagy frédibéni fékes tökmindegy, ahogy a súlya is ,a kézifékkel egyrészt meg kell tudni állni vele, a normál féktáv max 1,5szeresén belül, másrészt álló helyzetben kell tartania az autót. Ha ezek közül nem jön össze az egyik akkor rossz a kézifék.

2012. máj. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Az lesz , csak így is elkért rettentő összeget mert kellett venni valami rögzítőrugót mert kivoltak menve belőle.

Használtautó átka..

2012. máj. 11. 22:12
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát az , hogy pl felgyorsítók 30ig , felhúzom a kéziféket és enyhén elkezdi megfogni az autót.
2012. máj. 11. 22:16
 7/14 anonim ***** válasza:

A "nem megfelelő" (diplomatikus voltam) szerelő átka. :)


Én sosem adok ki semmit a kezem alól úgy hogy nem próbálom ki előtte , és nem tökéletes.

Egyrészt mert esetleg valaki más élete múlik rajta, másrészt meg mert azért fizetnek hogy rendberakjam a dolgokat.

2012. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, nem fog rendesen, nem csak te érzed kevésnek. Valószínűleg elfelejtett utánaállítani a bowdennek.
2012. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Írtam privát üzit! mr flash
2012. máj. 11. 22:20
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz, hogy holnap megkérdem miért nem teszi a dolgát...
2012. máj. 11. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!