Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy suzuki...

Szeretnék venni egy suzuki swiftet,17 éves leszek. Mennyiért érdemes, illetve mit érdemes főként megnézni rajta?

Figyelt kérdés

1.3-asat szeretnék,olyan 200-300 között. A régebbi széria,ami asszem 96-nál régebben készült,az is megbízható?

vagy esetleg vegyek benzin-gázos ladát? Edzeni járnék vele télen,nyáron:D



2012. máj. 7. 21:39
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Mennyiért érdemes venni*

jaj azt kihagytam,hogy apa nevére íratnám,mert a kezdő jogsisoknak több a kötelező.Nem akarok versenyezni vele,illetve nem akarom széthajtani.Én dolgoztam meg érte,és nem apucival vetetek autót.Nyilván lesz olyan,hogy haverokkal szeljük majd a várost,de én sem a motoromat,sem a leendő autómat nem hajtom szét:D

2012. máj. 7. 21:44
 2/34 anonim ***** válasza:
megbízható.. gázos ladát csak akkor ha szeretsz szerelni :) egyébként nézd meg a Swiften hogy van e rozsda, kérdezgess az autóról, nézd meg milyen körülmények között van tartva és a legfontosabb: ha eladás előtt motormosáson volt akkor ne vedd meg! plusz: ha bemelegíti az eladó eladás előtt az autót és meleg motorral viszed el próbakörre akkor azt benézheted.. :S
2012. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Zsigulit ne. És mindenképp '96 január utáni forgalomba helyezésűt vegyél, azzal megkapod a kék plakettet, mert hivatalosan is tudja az Euro2-t a motorja. Majd holnap leírom a többit is, de így 3óra alvás után nincs kedvem pötyögni.
2012. máj. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

szeretek szerelni,de Inkább már a megbízhatóbb közlekedési eszközök felé hajlok(két simson,egy MZ és 250 óra hossza szerelés után..:D). Érdekel a szerelés,viszont nem a saját kocsimon próbálkoznék az út mellett,mikor sietek valahova:D

Télen ,-20 fokban is indul a suzi ?:D

2012. máj. 7. 22:14
 5/34 anonim ***** válasza:
Indul. Sőt, a 26.éves 325i-m is indul. Karbantartás kérdése minden.
2012. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

de a 96 utániak szerintem nem férnek a keretbe:S

Egyébként nem túl kevés a pénz? mert nem szeretnék többet áldozni erre:(

2012. máj. 7. 22:15
 7/34 anonim ***** válasza:

ehhez a "apukám nevére íratnám, mert úgy olcsóbb a biztosítás" -hoz...


én is gondolkodtam rajta, de előbb-utóbb csak lesz egyszer saját kocsid is, ahol ott fogsz A0-ról indulni..., akkor már nem mindegy, hogy most vagy akkor...??


Így meg tényleg tied is lesz a kocsi (azaz névleg is), és veszteni sem veszítesz, mert amit ma megspórolsz, azt később úgyis fizetni fogod... :-/

2012. máj. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

[link]


Ez mind az, 300 alatt.

2012. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

csak két évig van kezdőjogsi,tehát ha 3 év múlva pl veszek egy kocsit,amit saját névre íratok,akkor a biztosítás már normál mértékű:D

mr.flash: köszi :)

2012. máj. 7. 22:31
 10/34 anonim ***** válasza:

300 körül szerintem már kapsz 98 körülit is.

Amúgy ennyi idős swiftet nem nagyon vennék, de szerintem jó megbízható, a motorja különösen.


Amúgy Mehet a te nevedre is, tökmind1 h a tiedre vagy apádéra megy, a kötelező ugyanúgy sok lenne...

Mi is így akartuk tavaly h apám nevére, de a biztosítónál mondták h mehet az enyémre is mert apámnak a második autó lenne a nevén, így ugyanannyi lenne mintha az enyémen lenne. Így az enyémre lett.

Most 1évvel később újrakötöttem a biztosítást, kb fele annyi mint első évben...

2012. máj. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!