Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KGFB/Baleset adó mértéke?...

KGFB/Baleset adó mértéke? mennyi a baleset adó?

Figyelt kérdés

Most kell kössek Kötelező biztosítást,de nem tudom melyik csomagot válasszam (Ár arányban) mert nem tudom pontosan mennyi a baleset adó mértéke? Hány forintot fizetek pluszba(baleset adóként)???


És hogy ezt milyen formában fizetem? (benne van a KGFB díjában,vagy külön csekken kell fizetni??)



#adó #KGFB #Balesetadó
2012. máj. 6. 19:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és még annyi:

Ha én most Netrisken kötök biztosítást pl holnap (hétfőn) akkor már jó is a biztosításom az nap?? (szerdán kell mennem átírásra)


Esetleg jobb lenne olyan biztosítóhoz menni ami itt helyben van?(talán előbb megkapnám a papírokat hozzá)??

Mert néztem Genertel-es KGFB-t(ahhoz van Mini Casco) de nincs ebben a városban Irodája! Viszont Union-nak pedig van helyben irodája!

2012. máj. 6. 20:02
 2/5 anonim ***** válasza:
A baleseti adó mértéke a biztosítási díj 30%-a (de napi 83 ft-nál nem lehet több), amit pl. nekem beépített a biztosító a díjamba és a csekk is így érkezik. Tavaly óta kissé csökkent a díj, így most épp egy kicsivel fizetek többet, mint tavaly.
2012. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira mindegy, hogy az adott biztosítónak van-e irodája a városban! Megkötöd neten, kinyomtatod az igazolást és majd küldik a szerződést meg a csekket postán!
2012. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

attól az időponttól él a szerződésed (kötelező esetén)amikortól megkötöd,ha 3:20 perckor kötöd, akkor 3:20 perctől él.

csak egy jó tanács: ha a netrisken kikalkuláltad melyik számodra a legkedvezőbb, menj fel annak a biztosítónak a honlapjára,és ott kösd meg :-) ne "szenvedj" az alkuszokkal.

2012. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

mini cascok nem sokat érnek, amilyen mini a díja, olyan mini a szolgáltatás is :-) persze fő a biztonság.

inkább olyan szempontokat mérlegelje választásnál, hogy mennyire megbízható a társaság, mennyire stabil a tőke háttér stb.

2012. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!