Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téged ért már autó baleset?

Téged ért már autó baleset?

Figyelt kérdés
Mi történt?Mennyire sérültél meg?('Majdnem' baleseteket is írhattok)

2012. ápr. 14. 18:28
 1/3 anonim válasza:
100%

Igen.


Majdnem kereken 10 éve történt.

Volt egy középiskolás osztálytársam ,1 vagy 2 évvel idősebb volt mint mi és egyedül neki volt jogosítványa.

Sokszor hazavitt engem is meg több osztálytársunkat.

Gazdagok voltak, de a srác hülye volt mint a segg.

Egyik nap nem indult be reggel a saját autója ezért az apja odaadta neki a BMW-jét...

Iskola után felajánlotta,hogy hazavisz engem és még 2 osztálytársunkat így 2 lány 2 fiú elindultunk és mivel a BMW az BMW hajtotta rendesen már-már félelmetes volt.

Mikor már úgy vezetett,hogy éppen hogy elkerültünk egy frontális ütközést elértem azt a szintet,hogy ki tesz a következő buszmegállóban és majd busszal megyek tovább.

Elértem ezt a pontot, mondtam neki,hogyha nem lassít akkor álljon meg a következő megállónál és én kiszállok.Azt mondta nem lassít, és jó rendben kitesz....

160-al is mentünk olyan helyeken ahol 50 volt a megengedett , éppen feltűnt a megálló hátrafordult,hogy "nézd ott a megálló,biztos kiszállsz?" ekkor az elől ülő srác kiabált,hogy fékezz és nagy csattanás ,bele a vízelvezető árokba, az megdobta a kocsit és berepült egy fás területre több fának neki csapódtunk és végül megállt.

Az történt,hogy egyenes szakaszon mentünk, és mikor hátrafordult a kocsi elkezdett áttérni a szemközti sávba majd ott le az útról,bele az árokba és a fák közé.

Egyedül én nem vesztettem el az eszméletem és mindent láttam, szerencsére ahogy megállt az autó abban a percben nyílt is az ajtó egy szemtanú rohant oda és akkor már a mentőket is kihívták.Nekem egy örökké valóságvolt,ahogy pörgött az autó...

A vezető kirepült, ő sérült meg a legsúlyosabban, nekem agyrázkódás,kartörés, zúzódások, én úsztam meg a legjobban.

A sráccal azóta nem nagyon tudom mivan, azt tudom,hogy jogosítványa nincs és a baleset után másik iskolába ment.

2012. ápr. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen.6 éves voltam amikor az apám elől futottam el (nem engedett el a lakásunk közelében lévő parkba,és én nem hallgattam rá)Apám szeme láttára elütött a csuklós busz.

Bár a sofőr fékezett,de így is a busz oldalához csapódtam,és pár méter után értem a betonföldre.Mindkét lábam eltört.Eltört a jobb csuklóm,és könyököm.Eltört 3 bordám.Kiesett 3 tejfogam,és megrepedt az orrom.

Bár én már nem nagyon emlékszem rá,de apám mesélte,hogy ő is meg a sofőr is sírva fakadtak,mert elájultam mire a betonra estem volna,és azt hitték meghaltam.

38/N

2012. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen.Tavaly novemberben ködös idő volt meg esett is kicsit és még a nyári gumi volt a kocsimon, olyan 70-80-al mehettem mikor megcsúszott az autó eleje és azt csináltam amit nem kellett volna az ijedtségtől(satufék+ellenkormányzás) felborult az autó és átfordult a tengelye körül az árok állított meg.Igen nagy szerencsém volt be voltam kötve így csak a fejemet vertem be a tetőbe de ezt leszámítva semmi bajom nem lett.
2012. ápr. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!