Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi 1.9 tdi blokkot mennyire...

Audi 1.9 tdi blokkot mennyire lehet megpiszkálni?!

Figyelt kérdés

ugyértem, chiptuning, mechanikus köradagolo, stb stb...mennyire lehet hozzányulni?!

Vagy ezekben már sok az elektromos cucc?!


2012. ápr. 16. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzá lehet nyúlni szakértő segítségével. Egy komolyabb chip 30 000ft körül indul. Viszont ha valami hülyegyerek 12 000ft-ért belepiszkál a laptopjával abból hosszútávon nagy gondok lesznek. Túl sok elektronika nincs benne.

Az adagolót ne bántsd.

2012. ápr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szaisztok!


1.9PD TDI passat chippel 170Le-s volt nekem, hiba nélkül. 280.000km-t mentem vele chippel. Sokat dob rajta, de komolyabban nem érdemes hozzányúlni, persze tehetsz bele más motorokból alkatrészeket, nagyobb turbót, de akkor kell egy komolyabb hűtés is!


Én nem biznék még egy 30.000-es chipben sem!Én az autóimra 80 alatt még nem irattam, és lehetőleg nem is magyarországon csináltattam!


A140L cimbora, hogy muzsikál a 320d?Lehet,hogy tipustársak leszünk:D Bár én egy 330i-t vennék:)Véleményed?


Hali, NICO

2012. ápr. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

NICO vagyok, annyit még hozzáböknék, hogy összesen 480.000-et mentem a passattal és félúton került bele a chip. Ma is használja Édesapám az autót, persze egy turbót már vettem bele neki.


Üdv, NICO

2012. ápr. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nico! Eladtam a 320d-t. Beszámítattam egy S osztályba. Ha elküldöd az e-mail címed akkor küldök róla fotót.
2012. ápr. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ment a privát üzenettel az emailem! ÁRULÓÓÓÓ!!!:DDD
2012. ápr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!