Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valami technika vagy trükk...

Valami technika vagy trükk egy 600as motor beindítására? Berugásról lenne szó. Egy 600 aprilia pegasso. önindító nemműködik, betolni meg sík terepen nehézkes.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
jó erősen telitalppal mert ha visszarúg eltöri a lábad
2012. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Finoman lenyomva megkeresed a kompressziót, amikor érzed hogy kezd nőni az ellenállása a berúgókarnak. Ha ez megvan visszaengeded felső helyzetébe a kart és határozottan, gyorsan letaposod.


Gondolom már automata szivatós, nem kell kézzel babrálni.

2012. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző válaszolóhoz csatlakozom. Ha erősen rárugsz csak úgy a nagy semmibe erős esélyed van egy lábtörésre. Viszont ha megkeresed a holtpontot, simán beindítható. 58 kilós voltam amikor 500-as XL Hondával jártam, csak berugó volt rajta. Simán elindítottam, csak ésszel kell és nem erővel :)
2012. ápr. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!