Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a legrosszabb követke...

Mi lehet a legrosszabb következmény, ha jogsi nélkül vezetek és megállít a rendőrség?

Figyelt kérdés
Szüleim nincsenek itthon, van hozzáférésem a kocsihoz. Tudok vezetni, már több, mint 30 órát vezettem.

2012. ápr. 5. 13:24
1 2 3 4
 31/33 glock21 ***** válasza:
Nem az a lényeg hány órát vezettél. Ha vezetsz 1000000000000000órát egy nyílegyenes kis forgalmú vidéki úton attól még tapasztalatlan sofőr leszel.
2013. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én egyszer hazafele megkérdezte apám hogy vezettem már és átengette a helyét hogy mutassam meg.akkor vezettem elsőnek és mondhatom k*va jól ment kereszteződés, körforgalom kis utcák mindenhol befordultunk 15 km vezettem akkor és persze jogsim sincs. De legközelebb már csak akkor vezetek ha jogsim meg lesz.
2015. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Most nem azért mondom de akik azt írják hogy már vezetett 70.000 km-tert és azt állítja hogy nem tud vezetni az ne is üljön autóba meg a hasonló társai is! Van akinek az a 30 óra is elég mert jó a reakcióideje meg esetleg jobban érzi az autót ha valamilyen balesetet kell elhárítani mint aki 70.000 km-terrel még azt állítja, hogy nem tud vezetni!
2016. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!