Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a legrosszabb követke...

Mi lehet a legrosszabb következmény, ha jogsi nélkül vezetek és megállít a rendőrség?

Figyelt kérdés
Szüleim nincsenek itthon, van hozzáférésem a kocsihoz. Tudok vezetni, már több, mint 30 órát vezettem.

2012. ápr. 5. 13:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

"Tudok vezetni, már több, mint 30 órát vezettem."


Kossuth díjat érdemelsz minimum -.-" Komolyan.


Kössz, nem akarok miattad meghalni!!!

2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%

mucika, 30 óra után max az autót tudod kezelni, vezetni még nem.

én is szoktam ilyet csinálni, de mellettem ül egy olyan ember, akinek van jogsija. 30 óra édeskevés, fizetni meg nem tudok többet a sulinak, így gyakorlok.

minden szabályt betartok, figyelek. szerencsére nincs rámírva, h nincs jogsim, pedig gyakran találkozom az úton sünökkel.

azt, hogy tudsz-e vezetni majd megmondja a vizsgabiztos, ha ott tartasz.

én már csak a szüleim iránti tiszteletből sem lopnám el a kocsijukat. ha összetöröd vagy elkapnak, akkor mit mondasz nekik? majd kifizetik helyetted a büntit?

ha annyira akarsz autókázni, akkor kérd meg az öregedet, hogy menjetek el valami kihalt helyre és ott oktasson. már ha belemegy. ha nem, akkor majd a jogsi megszerzése után veszel magadnak egy kocsit és akkor furikázol, amikor csak akarsz.


egyébként 3 kilóra is megcseszhetnek, valamint 2 évre eltiltanak. nem éri meg.

2012. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

16:11 - mucika, ha jól látom, te most pontosan bort iszol és vizet prédikálsz. Avagy bagoly mondja verébnek. Pont ugyanaz vagy mint a kérdező - nincs jogsid, de ül melletted valaki, akinek van? Ugyan már, mucika! És ha kikanyarodik/ugrik/szalad eléd valami, akkor majd a jogsis gyorsan átül a volánhoz, és lereagálja a vészhelyzetet?

Persze, amíg nincs baj, addig könnyű abban a hitben áltatni magad, hogy te óvatos vagy és körültekintő. Amikor meg megtörténik a baj - és a rutin hiánya miatt nem tudod kezelni - akkor meg megy a sírás. Takarodj az utakról, csináld meg a jogsit, és majd utána veszélyeztetheted mások életét.

2012. ápr. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
48%

attól, hogy a kezemben van a papír nem fogok egyik napról a másikra Schumacherré változni. gyakorolok. igen, voltak már rázós helyzetek, és megoldottam. azért ül mellettem a jogsis, hogy ha kérdésem van, akkor válaszoljon, netán segítsen. ebből lesz a rutin.


persze ha jogsival a kezemben ütök majd el valakit, akkor meg megdicsérsz, h juj dejó van jogsid, így már mindjárt más.


persze, tudom, h nem legális amit csinálok, de sajnos nincs hetente többször többezer ft-om, hogy egy hivatásos oktatóval furikázzak a városban.

2012. ápr. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók!


Jó hírem van! Mialatt kedves édesanyám nem volt otthon 3 napig, addig nyugodtan használtam az autót és nagyon figyelmesen mentem az úton. Azt is mondhatom, hogy most már nagyobb esélyem van arra, hogy átmenjek a forgalmi vizsgán. Igaz, hogy egyszer 70-el haladtam el egy sün mellett a Gazdaság utcában a XVI. kerületben, de nem volt belőle baj, mert nem fordultak meg utánam. Biztosan fáradtak voltak, mert végül is hajnali 2-kor senkinek nincs kedve b*szakodni. Úgyhogy büszkén mondhatom, hogy ez egy tök jó élmény volt és addig nem nyúlok a kocsihoz, amíg nincs meg a vezetői engedélyem.

2012. ápr. 8. 19:45
 16/33 glock21 ***** válasza:

"Tudok vezetni, már több, mint 30 órát vezettem."

Ezt nem paradoxonnak hívják????????? Én 10éve vezetek és nem tudok vezetni. De ha egy olyan sofőrt kérdezel meg tud e vezetni aki 30éve vezet és hivatásszerűen ő pláne azt fogja mondani hogy nem tud vezetni, mert minél több a tapasztalata annál inkább tisztában van vele hogy, mi minden váratlan dolog történhet.

2012. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

16: Ez a bölcsesség kiterjeszthető minden tudásra.

Minél több ismerettel rendelkezik valaki, minél többet tanul, minél bölcsebb, annál inkább rájön, milyen keveset is tud. S a szerénység is fordított arányban szokott lenni a képességekkel.

Reméljük a kérdező még az előtt lesz szerényebb, mielőtt megölne valakit.

2012. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Igen, ezt én is őszintén remélem, utolsó:)
2012. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nyugi emberek nem lesz gáz!
2012. ápr. 15. 03:00
 20/33 anonim ***** válasza:
Mindenki ezt mondja:D
2012. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!