Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a legrosszabb követke...

Mi lehet a legrosszabb következmény, ha jogsi nélkül vezetek és megállít a rendőrség?

Figyelt kérdés
Szüleim nincsenek itthon, van hozzáférésem a kocsihoz. Tudok vezetni, már több, mint 30 órát vezettem.

2012. ápr. 5. 13:24
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
A legrosszabb? Valamit bénázol és meghalsz mielőtt a rendőr meglátna.
2012. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
64%
elkap a rendőr , megbüntetnek és 2 évre eltiltanak a jogsitól.
2012. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De pont ezaz, hogy még nincs meg. Folyamatban van. Amúgy most döntöttem el, hogy megéri-e. Majd akkor vezetek, mikor a jogsival rendelkező haverom hazajön és csak vele ülök kocsiba.
2012. ápr. 5. 13:34
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs még jogositványod, akkor az eltiltás alatt nem is szerezheted meg, ha meg már elkezdted, akkor az eddigieket érvénytelennek nyilvánitják - kezdheted elölröl, újra fozetve mindent.


Mellékesen ha összetöröd a kocsit, akkor utána a szüleid igencsak dühösek lesznek.


Ha meg magadat is összetöröd, akkor a rendörség lesz a legkisebb bajod.

2012. ápr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
a tesom ugyanigy jart, hogy elkaptak mikor meg nem volt neki jogsija, de mar jart autosuliba...ot fel evre eltiltottak es penzbuntetest is kapott...azutan ugyanugy folytathatta az autosulit...de szerintem vard meg mig megcsinalod a jogsit es csak utana vezess!!...
2012. ápr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy a jogsival rendelkező haverod mellett ülsz, ugyanúgy megbüntetnek:D Sőt, akkor a haverodnak is ugrik a jogsija, hiszen átangedte a volánt egy arra jogosulatlannak. Elsőnek üzenem, hogy a legrosszabb ami történhet nem az, hogy a Kérdező meghal. Hanem az, ha még meg is öl valakit az úton...
2012. ápr. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
13:58, ezzel én (első) is tisztában vagyok. Hogy őszinte legyek, az nem is érdekel, ha ő meghal, azonban az ilyen tizenéves pistikéknek általában az nem szokott eljutni az agyukig, hogy valaki másban is kárt tehetnek, míg a saját testi épségük talán érdekli őket...
2012. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igaz, de akkor k*rva gyorsan helyet cserélünk.
2012. ápr. 5. 14:00
 9/33 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
100%
Mikor cserélsz helyet és kivel? Amikor meghal valaki miattad, majd a haverod átül, és azt mondja: -Á ne törődj vele, én vezettem! Szép gondolat!
2012. ápr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

„Tudok vezetni, már több, mint 30 órát vezettem.”


Na ez az a mondat, ami miatt elgondolkodnék, szabad-e neked egyáltalán vezetni.


Én 5 éve vezetek, kb. 70 000 km-t tettem meg városban, országúton pályán. Én nem állítom magamról, hogy tudok vezetni.


Számos ismerősöm van, aki már 20-30 éve vezet, ki tudja mennyi óra és kilométer van a lábában. És ők sem mondják, hogy tudnak.

2012. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!