Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gondolják sokan azt...

Miért gondolják sokan azt hogy előny az autó eladásánál az hogy hölgy tulajdonos?

Figyelt kérdés

Gondolom azt feltételezik hogy nem hajtotta meg a kocsit.

De vajon hány nő tudja hogy milyen sűrűn kell olajat cserélni vagy azt, hogy a fagyállót hova kell önteni és hol a szélvédőmosó folyadék tartálya?

Ha tanulták is rutinon, lehet hogy nem emlékeznek rá.

Van olyan nő aki a motorháztetőt se tudja felnyitni.

Én is kímélem a kocsit meg a motoromat pedig fiú vagyok de ki venné meg ha soha nem cserélnék benne olajat és ezt tudnák is?


2012. febr. 14. 06:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert ritkábban hajtják szarrá az autót, mint a férfiak. Egyébként az alapvető dolgokat én is tudom, olajszint, hűtővíz, szélvédőmosó, fékolaj természetes, de ha kell cserélek akkumulátort, felrakom a hóláncot, tudom mikor kell olajat cserélni, ha valami nem stimmel, legtöbbször sejtem honnan eredhet a hiba, de a megoldást természetesen szakemberre bízom.
2012. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Vannak nők és férfiak között is olyanok akiket vagy nem érdekel vagy nem értenek hozzá és ezért nem foglalkoznak az autóval. Hallottam már olyan nőről aki a kuplungon pihentette a lábát... A szakszervizekről meg az a hír járja hogy az olajat nem cserélik le, de a pénzt azt elrakják. Én olaj cserét fékbetét cserét, kipufogó cserét inkább megcsinálom magamnak, az a biztos.
2012. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Berkes-Szabó Tamás válasza:
Ami azt illeti, ezt nagyjából a következő történet szerint kell értelmezni: Korábban elvittük egy autókereskedőhöz a kocsinkat, ami a feleségem nevére lett vásárolva, de 95%-ban én vezetem. Amikor viszontláttuk az autónkat az egyik használtautós weboldalon, a vesénk is begörcsölt a röhögéstől: szokásos duma - 1. tulajdonostól (ez igaz is) - hölgy tulajdonostól (ez is igaz, vagyis hogy a hölgy neve szerepel a forgalmiban, persze nem ő használta) és a slusszpoén - nemdohányzó. Nos, akkoriban még a feleségemmel együtt szívtuk a cigarettát, pipát, szivart a kocsiban, amíg nem voltak gyerekek, azóta persze csak ha egyedül autózok. De a legnagyobb poén az volt, amikor visszahoztuk az autót, mivel nem kelt el, hogy a szépen kitakarított, kisuvikszolt nemdohányzó autónkban még a hamutartót sem ürítették ki. :) Szóval vegyen csak mindenki első tulajdonostól nemdohányzó használt autót, legalább annyira lényeges és megbízható, mint a futott km. :)
2014. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!