Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért gondolják sokan azt...

Miért gondolják sokan azt hogy előny az autó eladásánál az hogy hölgy tulajdonos?

Figyelt kérdés

Gondolom azt feltételezik hogy nem hajtotta meg a kocsit.

De vajon hány nő tudja hogy milyen sűrűn kell olajat cserélni vagy azt, hogy a fagyállót hova kell önteni és hol a szélvédőmosó folyadék tartálya?

Ha tanulták is rutinon, lehet hogy nem emlékeznek rá.

Van olyan nő aki a motorháztetőt se tudja felnyitni.

Én is kímélem a kocsit meg a motoromat pedig fiú vagyok de ki venné meg ha soha nem cserélnék benne olajat és ezt tudnák is?


2012. febr. 14. 06:51
1 2
 1/13 anonim válasza:

Eléggé lenézed a nőket nem? Képzeld mindezt tudom, sőt anyukám és a hugom is tudja. Na a motorolaj cserét szervízzel csináltatom, de mindenmást ami a rutinon tanult volt magam. Sőt én mutattam meg a páromnak azt ( férfi) hogyan kell olajszintet nézni, mert ő viszont elfelejtette és kicsavarta az olajbeöntőt úgy nézte van e benne olaj, olajos volt, így soha nem töltött utána:/

Amikor szörnyű volt a hangja, kérdeztem tőle mikor nézte, mondta mindennap, de olajos a dugó, mondom a micsoda olajos?- hát ahol betöltjük az olajat- mondom és nívó pálcával ellenőrizted?- ööö-az micsoda?- megmutattam neki, amúgy már csepp se volt benne. Szóval ez nem férfi vagy nő függő. Amúgy nem vagyok technikai beállítottságú, nem szerelek villanyt sem mást, de azért az alapokat, amit egy autóval kapcs tudni kell, azt megcsinálom.

2012. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

azért, mert a nő nem buherál bele ha elromlik hanem szerelőhöz viszi, nem mocskol eszik bele annyira, nem hajtja meg a kocsit stb

egyébként ez pont ugyanolyan értelmes kérdés, mint hogy hany tulajdonosa volt. total személyfüggő ki hogy bánik az autóval. ismerek én olyan nőt aki mocskosabb mint 10 férfi, meg lehet hogy 10 tulajdonos nem csinál olyan kárt mint 1 idióta egyedül.

egyébként én lány vagyok és tudom mikor kell olajat cserélni, sőt fel is van irva nehogy el legyen felejtve, plusz a fent emlitett dolgokat mind el tudom végezni. :)

2012. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Ja és vezetni is jól tudok. Több, mint 10 éve van jogsim és soha nem volt még balesetem, pedig néhány évig még Angliában is vezettem. Míg a faterom, kb ugyanennyi idő alatt 5-10 kocsit leamortizált, felszállt a buszra 1x, meg a villamosra, na persze Mercédes-szel, szóval ez sem férfi vagy nő kérdés és nem szoktam töttymörögni, ha lehet megyek.
2012. febr. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem nézem le a nőket. Ha te tudod akkor ritka kivétel vagy.

Megkérdezném egyszer pár nő ismerősömet akiknek jogsijuk van hogy hogyan állnak ezekkel a dolgokkal. A legtöbbnek kínaiul van és nem is szeretnek róla beszélni.

2012. febr. 14. 07:30
 5/13 anonim válasza:

7.29-7,23 én voltam.

Üdv

2012. febr. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"ez sem férfi vagy nő kérdés és nem szoktam töttymörögni, ha lehet megyek."


Ennyi... még nem is kímélik jobban a kocsit mint a férfiak.

2012. febr. 14. 07:32
 7/13 anonim válasza:
Akkor vagy a férjük/barátjuk tartja észben ezeket a dolgokat vagy primadonnák. Ha nem foglalkozol az autóddal, az előbb utóbb megbosszulja magát. Első és harmadik voltam.
2012. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
félre értettél, nem hajtom túl az autót, nem megyek 170-nel, jól használom a sebváltót, nem rángatom, mint faterom, de nem alszom el a zöld lámpánál, mint sok férfi társam és nem tartom fel a forgalmat, betartom a követési távot és nem tolom le az embert az útról.
2012. febr. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
57%

Ezt en se ertem. Van egy-ket kivetel, sot mikor elolvastam a kerdest szinte lattam, h ilyen valaszok fognak erkezni, h en no vagyok, de 100* jobban ertek a kocsikhoz, sot en mutattam meg a pasimnak, h melyik a gaz meg a fek.

De ezt rajuk kell hagyni, kicsit hagy fantazialjanak.

Nalam detto ue. a helyzet, h lovesuk nincs semmirol, de ez nem is zavarna.

Ami idegesitobb, h kanyarban lelassitanak kb nullara, egyenesben meg verik neki, mint a hulye esz nelkul es akkor buszkek magukra, h ok milyen sportosan meg dinamikusan vezetnek.

2012. febr. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"De vajon hány nő tudja hogy milyen sűrűn kell olajat cserélni vagy azt, hogy a fagyállót hova kell önteni és hol a szélvédőmosó folyadék tartálya? "


Ha viszont tudja (és miért NE tudná?), akkor elviszi szervízbe, és nem otthon a sufniban cserél olajat. A benzinkúton egy mosoly, esetleg egy kétszázas ellenében bármikor ellenőrzik az olajat és a vizet, ajándékba még az ablakot is lemossák.

PS: férfi kollégám autójába nemrég 2l olajat töltve már elérte az olaj a nívópálca alját. Mindehez -5°C-os "fagyálló" tartozott a -15°C-okban...

2012. febr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!