Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkában érdemes...

Milyen márkában érdemes gondolkodni, ha az ember használt autót akar venni?

Figyelt kérdés
Csak úgy nagy általánosságban kérdem. Azt mondta valaki, hogy használtan német vagy japán autót szabad venni. Más mit gondol erről?
2012. jan. 12. 13:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
FONTOS: Olasz vagy francia hulladékot ne vegyél!!!
2012. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%
de szépet böfögtél :D
2012. jan. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem volt német opel autóm 3 is... Most alfával járok,és Fiaton tanultam,kezdő autóm is Fiat volt...A német autókkal szó szerint szoptam,mindíg volt vele valami nyűg, míg a kis Fiatommal SEMMI gond nem volt...Mikor leégett az elektromos ablak kivettem: "márka" : BOSCH kéremszépen NÉMET... Naa ennyit a németekről. Most olasz magnetimarelli van benne és hibamentesen működik. Aztán mindenki gondoljon amit akar... Sztem az olaszok és a németek is tudnak szart és jót is csinálni!
2012. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!