Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkában érdemes...

Milyen márkában érdemes gondolkodni, ha az ember használt autót akar venni?

Figyelt kérdés
Csak úgy nagy általánosságban kérdem. Azt mondta valaki, hogy használtan német vagy japán autót szabad venni. Más mit gondol erről?
2012. jan. 12. 13:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Hívhatod így is, de tapasztalatból mondom. Volt céges autóm már Suzuki, Renault, Citroen, Opel, Ford, Vw, Peugeot, Fiat, dízel is volt köztük. Mind rendszeresen szervizelt volt (szakszervízben). Találd ki ezek közül melyikekkel volt a legtöbb probléma. Volt amelyik kanyarban állt le, volt ami előzéskor, vagy el sem indult reggel. Vagy csak kisebb problémák közül, nem ment az index, immo letiltott, elektromos ablak nem ment fel stb.
2012. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
26%
Naja, mert en csak ugy jokedvemben a levegobe beszelek. Hidd el, en is lattam mar par autot, volt is alattam par. Nem az olasszal volt a legtobb gond, es odakint a valo vilagban masoktol sem ezt hallom. Errol ennyit.
2012. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igazad van nem is az olasszal volt a legtöbb gond, bár az sem volt hibátlan. Nem is akarok meggyőzni senkit, előbb vagy utóbb úgyis tönkre megy mind. Tökéletes autó nincs, főleg nem használtban.
2012. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem az Alfával és a Renault-tal volt a legtöbb gondom.Egyébként ez az olasz,francia autó utálat valahogyan csak ki alakult.Valami alapja azért csak van.Szerintem.Nekem van egy Olasz ismerősöm,ő mondta,hogy olasz autót ne vegyek,mert silány anyagokból van összerakva és hamar tönkre megy.Én hiszek neki,ha már egy olasz mondja.

Egy kollegámnak van Alfája és az állandó meghibásodások ellenére is szereti és megvédi mikor kritizáljuk.Pedig vagyonokat rá költ.

2012. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
18%

"Egyébként ez az olasz,francia autó utálat valahogyan csak ki alakult."


Sok mas hulye szokas/felfogas is kialakult mar ebben az orszagban, a fent nevezettnel joval cifrabbak is. Ugyhogy ez meg nem bizonyit semmit, sot, leginkabb csak az ellenkezojet :)

2012. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%

Az meg, hogy az olasz tudja a legjobban, hogy milyenek az olasz autok...hat jo vicc. Szerinted van ennek barmi koze ahhoz, hogy ki honnan szarmazik?


Wazz, ez nem a CCCP, ahol tenyleg mindenkinek szovjet autoja volt :)

2012. jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
31%

"Pedig vagyonokat rá költ."


Szervizigenyes autok. Csak eppen nem jobban, mint barmelyik masik, ha normalisan, idoben, nem "magyar modra" van szervizelve.


A masik, h mi az h vagyonokat. Egy nemet auto artobbletebol (akar hasznaltan, akar ujonnan nezzuk mindkettot) sokszor evekig lehet szervizelni az olaszt, es akkor meg egyaltalan nem biztos, hogy tobbszor kell, mint a nemetet :)

2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%

Nekünk autós boltunk volt.Rengeteg szerelő járt hozzánk vásárolni és mind az olasz-francia autókat szidta.Azért a szerelők véleményére már csak lehet adni.

Egyébként a 10 legmegbizhatóbb autó tipusok között miért nincs soha olasz-francia autó(az az ritkán bekerül egy-kettő).

2012. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%

"Azért a szerelők véleményére már csak lehet adni."


:D :D :D Ez a nap poenja!

2012. jan. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Vajon miért az olasz-francia autóval van a legtöbb baj?!?! Mert ezek a legolcsobbak és az arukhoz képest a legfelszereltebbek. Én abszolut japán fan vagyok de reálisan kell mélegelni a dolgokat, ami azt jelenti, hogy egy prémium márkát nem illik összehasonlítani egy középkategóriás márkával. Nincs rossz autó csak rosszul karbantartott. És a karbantartás nem abból áll, hogy lemosom és kész. Széria hibája minden tipusnak van valamelyiknek kevesebb valamelyiknek több.
2012. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!