Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új turbó vagy felújított turbó?

Új turbó vagy felújított turbó?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, a felújított turbó kb 1 hét múlva kinyomta a motorolajat a kipufogóba(teherautó), ez miért fordulhat elő, esetleg személyautóba is lehet?
2011. dec. 24. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Felújítás és felújítás között is van eltérés, én is mondhatnám hogy felújítok turbókat itthon, de se kiegyensúlyozni, se tesztelni nem tudnám.


Szerintem a kettő között az anyagi lehetőségeid szabják meg a határt. Ha a felújított mellett döntesz, akkor olyan helyről érdemes, ahol látod hogy értenek hozzá, régóta csinálják és garanciát vállalnak a munkájukra.

2011. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is "újítottunk" fel turbokat teherautókba,persze mi sem tudtuk kiegyensúlyozni. Így maradt a komplett középrész csere.
2011. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ÚJ !! CSAKIS ÚJ !!

Mondom ezt két bét bontott után (amiből az egyik 3-ból összetákolt volt) jöttem rá,hogy nem éri meg az "olcsóbb" megoldás.

E39 BMW-be vettem az elsőt 120-ért,a másodikat 140-ért (amiket féláron nehezen tudtam eladni) miután vettem egy újat 220-ért ami tökéletes lett.

2011. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 26. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!