Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van ár-érték arányban a következő autó?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék egy ilyen autot de nem tudom hogy nem-e túl olcsó,nem akarok befürödni vele,tudom h igy nem lehet megitélni.

csak kiváncsi vagyok elsőre mit mondanátok.


2011. dec. 8. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ja és vegyél hozzá benzinkutat is!
2011. dec. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Egy 13 éves széria BMW-ért ne akarjon már 2 milliót kérni amikor 2000-res évjáratú benzinest vagy aki szeretné dizelt is adnak 1,4 milláért. Egy rakás van belőlük.

Hiába jó állapotú kiment a korból. Egy BMW-vel Mercivel Audival ilyen korban esetleg vidéken lehetsz "menő" de már ott is csak a műmájer kategóriában.

Ez nem azt jelenti hogy csak az vesz ilyet aki menőzni akar, mert én is inkább egy hasonló használt jól felszerelt gépet vennék mint egy alap extrás kategóriákkal kisebb újat, mindössze annyit akarok mondani , hogy ezek a presztízs autok nem képesek tartani az árukat és hiába megkímélt, vagy jól néz ki, csak olyan ember venné meg aki tud is rá költeni,( benzinre szervizre)de ő meg pont azért nem fogja megvenni mert öreg, divatjamúlt.

Remélem értitek és nem úgy fogjátok fel mintha én most bárkit is leírtam volna.

2011. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elsősorban "menőzésből, "műmájerkedésből" veszünk 10-15 éves egykori presztízsautókat. Egyrészt egy új "társadalmilag elfogadott" alsóközepeshez képest harmad/negyedannyiba kerül, jó eséllyel nem kell rá hitelt felvenni, és a legtöbb fontos szempontból (kényelem, biztonság, dinamika, felszereltség) ma is igen színvonalasak. Nem hátrány az sem, hogy ezek még elég jól javíthatók. Másrészt szerintem sokunknak új korában ezek az autók voltak az "álomautó" megtestesítői, aztán most jutottunk el oda hogy... :) Kicsit eltértem a tárgytól, ha van pénzed vegyél 528-ast, korábbi válaszomban is ezt írtam :)
2011. dec. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek nagy része azért vesz BMW Mercedest,mert igenis ezzel akarja magát "eladni".

Nincs ezzel olyan nagy baj, ha a külsőd és a "belsőd" passzol az autódhoz.

Szóval ha egy susogós nadrágos 40-es IQ-ju gyökér ül benne az szánalmas.

Én személy szerint azért vennék BMW-t mert a hátsó kerekesek szűk rétegét képviseli. (ezért van omegám semmi másért)800-1,1 milláért oké, de 2-3-ért vagy még többért... Ez a kiadás már rég kifutott.

2011. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

azért vennék pont ilyen/vagy ehhez hasonlo autot mert ha szerencsém van és nem kell vagy nem sokat kell rákölteni még sztem akkor is jobb autó(felszereltsége sztem közel azonos mint a mai 2-3mill.autoké ,de lehet tévedek) mint néhány mai 2-3millioba kerülö autó.

tényleg nem májerkedésböl akarok ilyen autot venni csak ugy vagyok vele mint már leirtam persze tuti vvan kivétel de sztem van olyan auto mint egy mai 2-3millios.


amugy köszi a pro-kontra érveket. azért egy kicsit elbizonytalanitottatok :)

2011. dec. 9. 13:54
 16/22 anonim ***** válasza:
Ajánlom a www.e39.hu fórumot. (rengeteget olvashatsz az ötös bmw-ről...)
2011. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Ne tántorítsunk el ,mi is kicsit elkalandoztunk egy másik irányba. Természetesen jol felszerelt, és azzal az árral amivel te kinézted a világon semmi bajom nincs. Sőt ha pár százzal drágább akkor sem.

Én csak annyit jeleztem hogy túl sokat nem érdemes kiadni értük.

Egyébként meg a totalcar népítéletben is utánna olvashatsz. Ne a túl elfogultakat. vedd figyelembe hogy mikor írták az ítéletet. Azóta eltelt pár év.


[link]

2011. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nem utánna hanem utána :)
2011. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ez durva.... :)


[link]

2011. dec. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
én is olvastam egy-két jellemzést és hát lehet nem is kellene semilyen használt autót vennem
2011. dec. 9. 14:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!