Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik az az autó, amelyiket...

Melyik az az autó, amelyiket ár/érték arányban érdemes venni? Plusz figyelembe véve a fogyasztást, biztonságot. Én az alábbiakat "találtam" lennt

Figyelt kérdés

Audi 80 állítólag nagyon keveset fogyaszt. A többiről saját vélemény: Opel Astra F, Golf 3 bár nem tetszik belülről, BMW 316 vagy 318 jobb fenntartásilag. Olaszokról nem sok jót hallok= kényesek és elektronikai hiba.

F Astrám van ezzel megvagyok elégedve. Japánok? Suzukik jók?


2010. jún. 12. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Audi 80-nal sok a gond, és csak az 1.8 dízel fogyaszt keveset, a többi azért iszogat.


Opel Astra F elég jó autó


Golf 3 szerintem szar..Kényelmetlen, nagyon fapados, és sok vele a gond (ismerősömnek volt jópár évig)


BMW 3 szerintem szuper :)

Nekem egy 316-os E30 van. Teljesen gyári az utolsó csavarig, Imádom :)

A felsoroltak közül ennek van a legjobb futóműve, és nagyon jó vezetni. Szomorú vagyok amikor ki kell szállnom :( Fogyaszt: Vegyes 7,2 liter Város 8 liter körül Országút 6,8 liter.

Sokan nem hiszik el, pedig így van.

Annyi az egész hogy gyári legyen és ne legyen agyonhajtott. (Az enyém túlvan a 200 ezrediken és még mindig bírja.. :) Sose fogom eladni, Ő megmarad, max jön mellé egy másik.


Olaszok:

Rokonomnak volt 3..

Nagyon szarok, mindenhol otthagynak, az elektronikáról meg ne is beszéljünk


Suzuki:

Sehol nem fog otthagyni, de bizony kb ugyanannyit fogyaszt mint a német 1.6-osok, szóval meg kell gondolni.

Ja és nagyon nem biztonságos..Ismerősöm autómentő, mindig mondta, hogy sose vegyek Suzukit.. ő már látott csúnya dolgokat.. :S


Japánok:

Toyoták nagyon jók, mármintmegbízhatók, de szerintem a futóművük nem vmi jó :S

2010. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ne cseréld le... Az F astra tudása is bőven jó a forgalomba, még rázósabb helyzetekben is elég, ha ésszel használod....
2010. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ha megtartod akkor szerintem haverkodj össze egy karosszéria lakatossal... :DD



amúgy BMW, Suzuki, Toyota, Honda ezek jók

2010. jún. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Most F Astrád lenne? Én nem úgy veszem ki a szövegből..

Audi 80 avant TDI.

Astra F 8 szelepes legyen.

BMW-t valóban jó vezetni, ha benzines kell, ezt vedd! (süti 6 hengeresek, de ok a 318is is, csak ritka).

Olasz, francia, ford=szopás.

Suzuki megbízható, takarékos, ide-oda elvisz, de ennyi.

A koros japók rohadnak (melyik koros nem?), de megbízhatók, viszony érzelmileg 0-ák, drágább alkatrészekkel.

Golf III korrodál (koros), de szerethető, mert egy TDI keveset fogyaszt, jól megy, motorikusan extrém tartós, sőt, olcsón és tartósan tuningolható, olcsó alkatrészekkel.

Benzinesben egy dög, legfeljebb egy 16V-s GTI vagy egy VR6 2.9, de akkor a benzinre ne sajnáld a lótyit.

2010. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
21:33 ritka egy szánalmas ember vagy
2010. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd miért vagyok szánamas? Válaszoltam a kérdésre, és nem is írtam semmi rosszat.

Akkor mi is a bajod? Az, hogy nem vennék Suzukit?

Ez van

2010. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!