Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mennyire van...

Szerintetek mennyire van ár-érték arányban a következő autó?

Figyelt kérdés

[link]


szeretnék egy ilyen autot de nem tudom hogy nem-e túl olcsó,nem akarok befürödni vele,tudom h igy nem lehet megitélni.

csak kiváncsi vagyok elsőre mit mondanátok.


2011. dec. 8. 22:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ha van még ugyanennyid javításra, és még ugyanennyid benzinre, akkor érdemes megfontolni.
2011. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Elsőre nézd meg a hasonló évjáratban lévő hasonló E39es árait:

[link]


[link]


Szerinted ezek miért kerülnek kétszer annyiba? Nagyon nagy mák kell hozzó, hogy olcsón jót fogj ki ( főleg kereskedésben). Én kihagynám.

2011. dec. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2800as motorral benzinest? Benzinkutat is vegyél hozzá. Ha már mindenképp BMW amit nem ajánlok, akkor dízelt, nem ilyen nagy motorral.
2011. dec. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
jogos felvetés
2011. dec. 8. 23:14
 5/22 anonim ***** válasza:
miért kell mindig negatív véleményt írni erről az egy autótípusról? Miért kéne ugyan ennyit rá költeni?Meg kell nézni ki kell próbálni át kell vizsgáltatni és ha jó nyugodtan vedd meg.
2011. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert ha makulátlan, akkor valszeg nem feleannyiba kerül, mint a többi hasonló tipusu azonos évjáratú autó. Pusztán csak ezért.
2011. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az 528 motorja nem rossz, 12-vel el is mászkál vegyesben. Vonzó autó ezért az árért, viszont az alkatrészek drágák, a futóművében bőven van alumínium ami a mi útjainkon tönkre is megy, és hát nem olcsó. Ha van pénzed javíttatni, fenntartani, boldog leszel vele. Ha csak szűken jön ki a vételára is a költségvetésedből, akkor nem ajánlom.
2011. dec. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A második válaszolónak sikerült megtalálni az egyik legdrágábbat a sorban.


Az első lökhárító nincs színre fújva ez is elvesz az árából.

Különben meg van hasonló ár kategóriájú a választékban.

És melyik 13 éves autónak ne lenne problémája?

Ha 2,8-as benzinest akar venni biztos van pénze tankolni is. Én sem ijednék meg egy ekkora motortól. 2,5 omegával járok és egyáltalán nem vészes a fogyasztása. Pedig nem tartozom a gazdag emberek közé.

Dizelt pedig pont hogy nem javasolnék egy ilyen korú autóban. Na azzal be lehet fürödni.

Üdv egy szerelő.

2011. dec. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Szándékosan linkeltem az egyik legrágábbat, így volt nagy a kontraszt az árban évjáraton belül.
2011. dec. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ez a benzinfaló szörnyeteg sajnos a gatyádat is megeszi. Egy ekkora autót meg is kell mozgatni. Inkább vegyél egy jó kis 320D-t...
2011. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!