Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200. 000 Ft ből milyen kocsit...

200. 000 Ft ből milyen kocsit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Ami jó, és azért megy is. 22 F
2011. dec. 7. 18:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
nem értem miért bunkóznak...miért ne lehetne kocsit venni 200.000 ftból?van egy csomó régebbi kocsi.pl ennyi pénzért vesz az ember egy jó kis lada samarát vagy skoda favoritot ami tiptopállapotban van. meg miaz hogy tegyél hozzá 4-5kilót?a kiló az 1000-et jelent-.-" amit még ajánlani tudok az egy mitsubishi colt..lehet nemkapsz 100%osat de egy kevésbé leharcoltat biztos. de lefogadom hogy az itt válaszadóknak a 40-50%ának nincs is kocsija..meg persze náluk az autó 5millától kezdődik. a szülők meg a segge alá tolják...aztán buliba beszívva berugva kocsikázik 6-7személlyel és felcsavarodik a fára mert akkora b*lfasz hogy jó sofőrnek érzi magát.
2011. dec. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

20 éves autókból nincs "tip top" állapotú. Egyszerűen ha 20 éve egy garázsban állna 0 futott km-rel akkor sem lenne tip top, mert az alkatrészek elöregednek.


Veszel 200.000-ért egy autót és évente rákölthetsz még 200-at, hogy egyáltalán átmenjen a műszakin...

2011. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Én ennyi pénzből tudnám ajánlani még a Daewoo Tico-t is, de majd mindjárt jönnek és leugatnak, hogy az nem kocsi meg mittudom én. Én a Tico-val teljesen megvagyok elégedve. Az olaj és a vezérműszíj cserén kívül még semmi baja sem volt. DE ha a Tico nem teszik ott a Matíz is.

Remélem tudtam segíteni.

2011. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kár 200.000 Ft-ból autót vásárolni (főleg, h átírással, kötelező szervízzel máris inkább 300), továbbá kár és felesleges ajánlani bármit is azon kívül, hogy inkább spóroljon össze még egy kicsit több pénzt. Ahol van 200, ott idővel van 400 is. Annyiért meg már lehet olyan Suzukit is kapni, ami nem bontószökevény kb, bár rendes autót még mindig nehezen.
2011. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

21-es te meg egy igazi suttyó gyökér vagy. Szerinted ha valaki azt tanácsolja a kérdezőnek, hogy 200-ból felejtse el az egész autóvásárlást, mint témát, annak biztos nincs autója, meg nála öt millánál kezdődik, igaz? Gratulálok a dedukciós képességeidhez, sötét lehetsz, mint az alagút.


Kérlek szépen 1 millió Ft alatt kiváló autókat lehet kapni...

2011. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek: sztem ha már van 4-500 ezred, vegyél egy 12-15 éves japán vasat, lehetőleg ne túl nagy de ne is túl kicsi motorral, mondjuk olyan 1.4-1.6 az igazi. Az már "megy is", ahogy kérted, de még nem zabál ki a tárcádból, tudsz vele előzni, dinamikusan haladni, de nem kell tartanod a magas fenntartási költségektől, mint egy erősebben motorizált autónál. Japánt venni nem kötelező, én csak azért ajánlom, mert úgy tudom, hogy ebben a korban azok még mindig megbízhatóan szoktak működni, sokan dícsérik, bár tény és való soha nem volt még japán kocsim.

Vehetsz Suzukit is, nincs azzal semmi baj egyet leszámítva, készülj fel rá, hogy ha csatt van (akár a másik, részeg sofőr hibájából is), akkor sem a kocsidból sem belőled nem marad semmi. A korábban ajánlott kis Daewookra ugyanez igaz. Sajnos ezek az autók papírból vannak kb, ezért szokták nagy fölényesen azt mondani, h "nem is autó". Pedig a Suzuki olcsón fenntartható, és motorikusan pl elnyűhetetlen kb, de akkor sem biztonságos.

Ha pl. helyette vmi 15 éves Toyotát nézel, mondjuk egy Carina E-t, kapásból előrébb vagy, és azért mégis csak jobb élmény egy olyat birtokolni.

De nézhetsz német, vagy francia gépeket is, az ilyen "franciát, fordot, meg olaszt soha" típusú emberkéket és a beszólásaikat felejtsd el. Minden nemzet gyártmányai között találhatsz jót, meg ahogy írták is egy páran már előttem ilyen árkategóriában és korban állapotot veszünk, nem márkát, típust meg ilyesmiket.

Nekem egyébként olasz autóm van és imádom, de tény és való, hogy nem olcsó fenntartani, megbízhatónak megbízható (megint csak rácáfolva a sok gyökér elméletre), de a szervízelése költséges, tehát olcsó autónak nem jó, viszont a régi fiatok között is találsz amúgy olyat, ami belefér bőven a fél millába, és soha nem lesz vele gondod, meg nem drágább fenntartani mint egy Suzukit pl. A gond viszont ugyanaz velük, nincs bennük anyag (pl uno), így ha csatt van, jó eséllyel nem szállsz ki belőle többet.


Remélem azt is tudod, hogy amint megvetted a válaszott autót, átírás, kötelező szervíz (vezérlés, miegymás), meg esetleg kell új gumi, na meg aztán öreg autónak ezer baja lehet. Szal az autó árán felül jó, ha van még legalább 1-2 százezer Ft-od az ilyen dolgokra félretéve...

2011. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Napkiraly ***** válasza:
Daewoo Tico
2011. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szerintem is Daewoo Tico a legjobb ebben a kategóriában!
2011. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!