Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200. 000 Ft ből milyen kocsit...

200. 000 Ft ből milyen kocsit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Ami jó, és azért megy is. 22 F
2011. dec. 7. 18:46
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Mennyi lenne az elfogadható km? max?
2011. dec. 7. 19:39
 12/28 anonim ***** válasza:
egyébként ennyi pénzért beépített puncimágnessel kapni motort is...
2011. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Nem kell motor.Most adtam el.
2011. dec. 7. 19:44
 14/28 anonim ***** válasza:
Ilyen idős kocsinál nem számít a futás. Úgysem fogod tudni a valós adatot. Nézesd meg egy megbízható szerelővel, hogy nagyjából egyben van-e. De hibák valószínűleg fognak jönni, úgyhogy legyen egyszerűen és olcsón javítható.
2011. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 atilis ***** válasza:

Suzuki Swift, ha olyan autót akarsz, ami el is visz mindenhova.

A Nissan Sunny-t csak ha rengeteg pénzed, türelmed van a szervizben hagyni hónapokra, ill. ha fanatikus gyűjtő vagy.

2011. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
a km-órát ne nézd meg egy ilyen olcsó kocsinál mert úgysem az eredetit mutatja:) már valószínűleg volt több gazdája is. Az állapotát kell nézni inkább!Ha ilyen olcsón akarsz akkor a legfontosabb hogy rohad-e a kocsi..mert ha rohad az sokba fáj. Ha most egykis motorhiba van vagy ilyesmi az nem fáj olyan sokba mint egy komplett lakatolás és telibe fényezés. lada(samara,nova),skoda(120,favorit,esetleg felicia),trabant,suzuki(régebbi swiftek),opel(corsa,astra f,kadett) ilyesmiben gondolkodj
2011. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért semmi használhatót nem kapsz...
2011. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
ennyi pénzért suzuki swiftet gyakorlatilag nemlehet kapni,max valami nagyon leharcoltat műszaki nélkül. Ajánlanék neked egy renault clio-t! mennek azokis mint a golyó és már 200.000-ból kapsz jót is
2011. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
200.000 Ft-ből?? Előbb egy nyelvtankönyvet, aztán meg szedjél össze mellé még egy 3-4 kilot, és akkor már autot is kapsz, igaz nem fiatalt.
2011. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Katoonene ***** válasza:

Szerintem kár bunkózni, néhány hozzászóló elgondolkodhat nyugodtan magán.


- swift (nem tekintem autónak, de ennyiért lehet beszerezni működőképeset)

- golf (csak hallottam, hogy ajánlott)


És konkrétum: 93-as 1.7-es Astra-t használok, 300.000 kilométert ír az órája, havi 1500 kilométert pakolok bele. A 300.000 kilométer valószínűleg nem reális, 94-2000 között Magyar-Német között használták, emellett tavaly februárban kiment a spirálja, így nem mérte a sebességet, megtett utat (műszakira csináltattam meg). 5 éve használom, sose robbant le, évente talán egyszer kell turbót cserélni benne. 90-140 között stabilan megy, még 110-nél is nyugodtan bevállalható az előzés.


Évente körülbelül 50 ropi a fenntartása (úgy értem, szervizelés) 5,5-6,2 között iszik (ha szabályosan, normálisan közlekedek, 6 alatt bőven)


Alkatrész könnyen kapható hozzá.


Sokkal többre tartom mint egy 2 milliós autót, ami 1.0 1.2-es motorral rendelkezik.


És ha dugni kell, akkor hátul van kényelmesen hely.



Összefoglalva: régi autónál évi 30-100 körül lesz a szervizelése (persze attól függ mennyit és hogyan használod) Egyébként aki vesz egy 2milliós autót, lemegy vele 30.000-50.000 kilométert, máris ennek az "égő" autónak az árát elbukja, míg ez a "roncs" legalább értékálló. Emellett, ha sokat használod, az új autót is szervizelni kell 50.000 kilométer felett.


1.6-1.7 körül válassz, azok erőlködés nélkül mennek 90 felett is.

2011. dec. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!