Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a BMW...

Mi a véleményetek erről a BMW x6-osról?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit sokallom a kilométert benne, meg mintha sokat fogyasztana. Mennyibe kerülhet ez a szépség átíratással meg biztosítással együtt?


2011. nov. 24. 22:51
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Külföldön dolgozom:) És köszönöm a kedves jelzőt, ment a jelentés a moderátoroknak.


Tanácsokat és válaszokat kértem, nem mocskolódást.

2011. nov. 30. 15:36
 32/34 A kérdező kommentje:

15:36.

Valószínűleg igazad van. Én még nem vezettem más gázüzeműt, amin tanultam az egy suzuki liana volt, az volt átalakítva. 1-esben nagyon lomhán indult, tényleg a szokásosnál lassabban, és sokszor le lehetett volna fulladni vele, ha nem tanulom meg rendesen kezelni (lehetett néha érezni, hogy nem úgy veszi a gázt, ahogy kéne).

2011. nov. 30. 15:40
 33/34 anonim válasza:
én 21 éves pasi vagyok nekem is egy x6-om van 3 éve van meg a jogsim annyira nem fogyaszt sokat 14 litert átlagban.városban 20 litert fogyaszt.nekem lelopták róla a visszapillantó tükröt és 250 ezer forintomba került.németországba vettem 15 millióér
2012. ápr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Nekm egy bugatti veyron van es nem eszik sokat, csak 1000loeros.kb700milioba telt nrkem, es 24-srac vok. Mibol vettem? Amibol ais kerdezo az x6ost. Irigy vok.am, mert egyeseknek futja 10m kocsira mas meg orul ha vesz 50 eves korara egy panelt ennyi penzbol..szegyentelen gusztustalan
2017. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!