Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a BMW...

Mi a véleményetek erről a BMW x6-osról?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit sokallom a kilométert benne, meg mintha sokat fogyasztana. Mennyibe kerülhet ez a szépség átíratással meg biztosítással együtt?


2011. nov. 24. 22:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
nos hogy a drága hölgy milyen autót vesz ehhez semmi közünk az x6 jó autó de én biztos hogy nem venném meg ezt, mert új autó és sok a km, ha egyszer az életbe elakarod adni nehéz dolgod lesz a km miatt. viszont a motor az príma nekem 535d-m van ugyan ez a motor nagyon jó csak ajánlani tudom de neked többet fog enni mivel nehezebb és összkerekes is főleg pesten 12 L minimum. Szerintem nézz egy másikat én is 20 vagyok és én is sokáig kerestem míg találtam egy jót ami olcsó volt és csak 95 ezer valós km volt benne, szerintem ne kapkodd el mivel ez az autó nem egy olcsó mulatság esetleg megadod a számod? :P
2011. nov. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Nekem is a km-el van gondom és hogy az x6-osok kb. 2-3 évnél romlanak el.

A motor nekem is bejön, de számoltam vele, hogy nem fog keveset fogyasztani...az a baj, hogy annyira beleszerettem ennek az autónak a formatervezésébe (mind külsőleg, mind belsőleg) és a tudásába, hogy nem tudok más autót elképzelni magamnak:-) Esetleg ha van ami még ennyire hasonlít rá, de nem eszik ennyit és nem romlik el benne minden olyan könnyen, akkor megköszönöm, ha valaki belinkeli.

Ami a telefonszámomat illeti, azt nem adom meg ismeretlen embereknek csak úgy...:D

2011. nov. 29. 18:10
 23/34 anonim ***** válasza:

Egy BMW sem romlik el "2-3 év" után, főleg, mivel alapból 5 év teljeskörű BMW garancia jár egy X6-osra (vagy 200.000 km). Tehát még az olajcsere is ingyen van.


És még mindig nem értem - ha apuci vesz neked 11 milkáért autócskát akkor nem tök mindegy mennyit fogyaszt?! Vetess vele 10M-ért egyet és 1 millióból nem kevés km-re elég gázolajat kapsz :)

2011. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 bp1985 ***** válasza:

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.


Egyébként teljesen igazad van. Nekem 2006-os e60-am van, persze nem apuci, meg anyuci vette. Lesz@rom, hogy ki veszi neki, csak kap egy 12 milliós autót, és sír, hogy sokat fogyaszt. Járjon bkv-val, és az legalább fix tarifa.

2011. nov. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Terepkupét használtan egyenlőre csak BMW-t tudsz venni.

Már meg lehet vásárolni a Range Rover Evoque-t, ami nagyon hasonló, trendi gép.

Bár a 2 közül én még mindig az X6-ost venném, az általad linkelt motorral, de keresgélnék még egy kevesebbet futott, leellenőrizhető darabot.

2011. nov. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Senkinek semmi köze hozzá, hogy miért "sír a szám" a benzin miatt. Tetszik ez az autó és képzeljétek el ÉN fogom megvenni, mert telik rá. Nem vagyok milliárdos, de szegény se, ahol lehet azért én is spórolnék.


Az utolsónak köszönöm a válaszát, fogok még keresgélni, csak elsőre ez fogott meg:-)

2011. nov. 30. 08:41
 27/34 anonim ***** válasza:

Speciel mindegy mennyi a benzin, mert ez dízel :D


De viszont ha spórolni akarsz az üzemanyagon, akkor vegyél benzines x6-ot, és csináltasd meg gázüzeműre(2-300 ezer forint maximum). Semmilyen hátránnyal nem jár teljesítményben sem semmiben(sőt, előnyösebb is, ha az autó benzin/gáz üzemű), viszont LPG(ez a gáz neve)-t 220 forintért tudsz tankolni, így évente több százezer forintot meg lehet spórolni az üzmanyaggal.


Pl ha 15 litert fogyaszt az autó és 420 forintos benzinárral számolunk(lesz még ennyi jövőre, sőt több is), akkor havonta ha pl 500 km-t mész, akkor havi kb 17-18000 forintot takarítasz meg. Ez egy évre 216ezer forint, nem kis pénz.


Itt egy jó kalkulátor akit érdkel, hogy mennyit lehet megtakarítani:


[link]

2011. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

Ez az én rossz szóhasználatom, a benzint összességében minden üzemanyag fajtára szoktam sajnos használni:D


Az LPG-t ismerem, olyan autón tanultam vezetni..nekem egy kissé lomhának tűnik, főleg 1-esben, és könnyebben le is fullad. Meg lehet tanulni kezelni, csak eleinte kicsit furcsa, még annak is szerintem aki évek óta vezet. Viszont nem mondtál hülyeséget, nekem eszembe se jutott megcsináltatni, főleg ilyen üzemanyag árak mellett lehet jobban járnék. Meg végülis akkor kapcsolom vissza dízel fogyasztásra mikor én akarom...:-)

2011. nov. 30. 14:51
 29/34 A kérdező kommentje:
most nézem...a dízelest nem lehet megcsináltatni gáz üzeműre?
2011. nov. 30. 14:53
 30/34 anonim ***** válasza:
Hát akkor valami gond volt azzal az autóval, egyáltalán nem lomhább az LPG-s autó meg semmi, nekünk van egy LPG-s terepjárónk, és semmivel sem rosszabb mint egy másik. Lefulladni se lehet könnyebben vele, valamint bármikor átkapcsolható egy gombnyomással benzin üzeműre.Mint mondtam semmilyen hátránnyal nem jár a gázosítás, de előny annál több van. Dízel autót ha jól tudom nem lehet gázüzeművé alakítani.
2011. nov. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!