Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a BMW...

Mi a véleményetek erről a BMW x6-osról?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit sokallom a kilométert benne, meg mintha sokat fogyasztana. Mennyibe kerülhet ez a szépség átíratással meg biztosítással együtt?


2011. nov. 24. 22:51
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Egy X6-os nem családi autó. "Üzletemberek" (értsd: maffiózó cigányok, uzsorások, stb... főként) járnak vele. Nekik meg ugye sokat kell kocsikázni, hogy "beszedjék a járandóságukat". Úgyhogy a km tök reálisnak tűnik.


Amúgy ha apuci ad 10 milkát kocsira nehogy már ne tudja neked tankolni, mit izgulsz ezen?!

2011. nov. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Én is ezen röhögök :D Szánalmas mikor valaki 10milkás kocsit akar venni, és a 10-12 literes fogyasztáson aggódik :D Meg hogy BP-en többet fogyaszt :D:D:D:D Akkor vegyél egy új Corsa D-t és az majd nem eszik annyit, az női autó legalább... Amúgy fos BMW-re én nem költenék ennyit, miért nem nézel valami Chrysler-t inkább? PT Cruiser még inkább női autó, de ha mindenképp böhöm autót akarsz, akkor ott a 300C, 300M. Vagy inkább vennék egy Lancia Thesis-t. Ami azért odaver a fostos BMW-nek. BMW státuszszimbólum, amit felsoroltam pedig egy életérzés....


[link]


[link]


[link]


Ittvannak ezek példának. Merd megnézni ezeket is, sokkal jobbak mint a BÉEMVÉ MERCÉDESZ AUDI hármas...Ezek a márkák maximum a népautóval közlekedő emberkék számára tűnnek drága és elérhetetlen dolgoknak, de esküszöm X6-osban a bőrt legszívesebben késsel darabolnám szét, annyira szar fos anyagminősége van.

2011. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbak a Láncsiák vagy mi a ge*im mint a BMW-k..A nap okossága megvan szerintem.
2011. nov. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim válasza:
a kocsi jó de ha ennyi pénzed van óvakodj az adóhivataltól
2011. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idióta ember van itt.Mert aki ilyet vesz az CSAKIS maffiózó vagy adócsaló lehet?!Arra nem gondoltatok még hogy esetlen külföldi munkahelye van vagy a szülei vállalkozók , befektetők?Ennyi korlátolt szellemiségű embert...tipikus magyar mentalitás.Engem is sokszor lenéznek mert nem egy szar swiftem van de a magyaroknál az az "ember" akinek swiftje van mert ha drágább akkor már csalta az adót meg "Miből"?Én jelenleg 26 éves vagyok , 2 diplomával rendelkezem és Németországban illetve Ausztriában dolgozok és nem vállalkozóként hanem alkalmazottként és egy BMW 6-os szériával járok.Erre fele ez teljesen hétköznapi dolog.Sőt itt kint rengetegen járnak SUV autókkal és senki sem nézi ki vagy le őket.
2011. nov. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Csak ott kicsit többet is keresnek az emberek.
2011. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Ennyi KM-el német autót TILOS VENNI!

Német autót addig szabad használni, ameddig garancia van rá, utánna egyből el kell adni, mert minden elszáll és nagyon drága a szerviz.

2011. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 bp1985 ***** válasza:

Német autót addig szabad használni, ameddig garancia van rá, utánna egyből el kell adni, mert minden elszáll és nagyon drága a szerviz.


Nem feltétlenül. Anyámnak német van (2-es golf), olcsó hozzá minden. Nekem német van (e60), ahhoz sem vészes, csak meg kell találni a jó forrást. Hozzáteszem, nem lopott alkatrészeket rakatok be, pedig ha nagyon akarnék, tudnék azt is.

2011. nov. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, némelyik tényleg nagyon hasznos volt, nekik ment a zöldkéz!:)
2011. nov. 26. 09:32
 20/34 anonim ***** válasza:

Első autónak feleslegesen nagy és drága, de ettől függetlenül menj el, próbáld ki és dönts e szerint.

A szervíze drága, ez biztos, a fogyasztása relatív: egy 3 literes, bi-turbo dízel 2 tonnát mozgatva, 6-os automatával is van átlag 10-12 l/100km. Rúgatva még több..

Ez nem sok az autó paratmétereit és tudását tekintve, de a korszellembe bizony már lassan nem illik.

Bár lopni sem illik, mégis lopnak..

2011. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!