Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem lesz járműkezelési vizsga...

Nem lesz járműkezelési vizsga - rutin vizsga - 2012. január 1-től? Ezt olvastam egy autósiskola honlapján. Mit tudtok erről?

Figyelt kérdés

B kategória esetében megszűnik a járműkezelési vizsga január 1.-től! A forgalmi vizsga 60 perces lesz szintén január 1-től, de annak követelményét, formáját feltételezhetően az NKH fogja kiadni.


Aki már elkezdte a jogsit, de nem tud január 1-je előtt levizsgázni, annak akkor már nem is kell?



2011. nov. 19. 11:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, akkor mostmár tényleg minden hülye kap jogosítványt :S Lassan már vizsgázni sem kell, csak tejelsz és megkapod a jogsit :S
2011. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Erről van már hivatalos írás az NKH-tól? Csak mert mindhol hallani, hogy valószínleg nem lesz (az oktatóm is mondta), de nem látom, hol írnak róla.
2011. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta egy haverom , mert neki meg az oktatója mondta valamelyik nap! De olyat is mondott neki , hogy forgalomba kötelező lesz a saroktolatás és az egyéb feladatok...( nem tudom hogy képzelték el :)és az életkort is emelni akarják...?
2011. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Az életkort NEM akarják emelni, ezzel riogatják a népet már évek óta, de még mindig 17 a korhatár (nem sok európai országban ennyi, amúgy 18), és az is marad.
2011. nov. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
most kezdtem a kreszt, de erről nekem egy büdös szót sem szóltak. ez biztos megint valami hülye hoax...
2011. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nem, télleg igaz. A forgalomba kell majd megcisnálni ezeket, amiket a rutinon kellett eddig.

Felemelik a vizsgadijat is, mivel eddig 40 perc volt 11700, most drágább lesz valamivel, mivel 60 perces lesz a vizsga.

Nagyon sok változás lesz, most reménykedem, h két hét múlva sikerüljön a vizsgám, nehogy az uj rendszerbe kelljen vizsgáznom, mert azért nem mindegy, hogy 40 percet, vagy 60 percet kell tökéletesen levezetni, manapság már olyanokra is büntetnek, hogy túl korán v későn indexelsz, vagy túl korán későn kezdessz el fékezni...és 60 perc alatt bármit ki lehet találni, h miért nem sikerült a vizsga.

Jó, persze azért nagyon sokszor jogos a buktatás, de vannak kivételek is

2011. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 csutti1975 válasza:
Sziasztok! Ma vezettem le a 8. rutin órámat a kötelező 9-ből,és miután visszaértünk az iskolához,az oktatómmal együtt szembesültünk azzal,hogy 2011 december 1-től megszűnt a rutin vizsga! Nekem dec.9-én lett volna,de hát eltörölték,így holnap az utolsó kötelező órámat már a forgalomban vezetem le! Az új variáció szerint 30 óra lesz a kötelező a sikeres elméleti vizsga után,és de ár emelésről egyenlőre nem beszélnek,de biztos,hogy lesz Január 1-től hiszen folyamatosan emelkedik az üzemanyag ára!
2011. nov. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez most komoly utolsó??? :O nekem már megvan a jogosítványom autóra, de ez igen cinkes :O
2011. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Azt nemtudjátok azzal milesz akinek a rutin megvan de a forgalom még hiányzik?kidobtam a pénzt a rutinvizsgára kb?semmi kedvezményt nemkapok? :S
2011. dec. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Utolsó , én is ugyanígy vagyok 1.-re meg lett a rutin vizsgám , de én nem fogok újra befizetni rá inkább cirkuszolok egy hatalmasat...
2011. dec. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!