Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kopott rendszámmal milyen...

Kopott rendszámmal milyen esélyes a vizsga?

Figyelt kérdés
Tavasszal vettem használtan az autómat. Most kell vinnem vizsgáztatni, de az első rendszám utolsó betűje kicsit kopott. Mennyire szigorúan nézik a kopottságot? Nem vészes, olvasható,csak kicsit zavaró. Kinek volt hasonló esete, és mit tudott tenni? Új rendszámot most nem tudok szerezni, ha netán emiatt cserélni kellene. Köszönöm a válaszokat előre is.
2011. nov. 17. 17:33
 1/7 Hokonbaszlak ***** válasza:
Látható legyen..le van szarva ha kopott.
2011. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Nem fognak e miatta belekötni?
2011. nov. 17. 18:00
 3/7 atilis ***** válasza:
Ha van 2 db egyforma:) rendszám az autódon, akkor nagyobb baj nem lehet. De azért ne a Közlekedési Hatósághoz vidd vizsgáztatni, hanem valami külsős vizsgáztató állomásra. Biztos-ami-biztos.
2011. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Ha Túl vagyok a vizsgán, megírom.
2011. nov. 17. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is kopott volt a rendszámom és meg is találtam a megoldást (fekete lakkfilc)átírtam és tökéletes lett

Minden felületen víz, hő, és UV-álló


[link]

2011. nov. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neked is vizsga előtt kellett a megoldás?

Köszi, kipróbálom.

2011. nov. 17. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
nem ,de szerintem az a lényeg , hogy látni többi szerintem nem érdekel senkit :)
2011. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!