Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a BMW...

Mi a véleményetek erről a BMW x6-osról?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit sokallom a kilométert benne, meg mintha sokat fogyasztana. Mennyibe kerülhet ez a szépség átíratással meg biztosítással együtt?


2011. nov. 24. 22:51
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

11-11,5 milla attól függ mennyit tudsz alkudni az árból


am a fogyasztást meg ki nem szarja le? úgy 9-10 literrel el lehet vele járkálni


a km meg tényleg sok, de talán valódi :D

2011. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

igen jogos, csak félek, nehogy az legyen 12 milkáért megvesszük, aztán lehet vinni szervizelni..


amúgy 20 éves nő vagyok, nem rég kaptam meg a jogsimat, az is érdekelne szerintetek érdemes-e egyáltalán ilyen autót venni egy nőnek, pláne ilyen fiatalon:) hozzá tenném nő létemre nem vezetek bénán (nem csak szerintem)

2011. nov. 24. 23:23
 3/34 anonim ***** válasza:

állapotfelmérésen nagyjából kiderül mennyit kell még rá költeni és ahhoz add még hozzá a felét :D


am meg vidd el szervízbe, mindent megcsinálnak majd rajta, nem kell mindig oda járkálni :D

2011. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 bp1985 ***** válasza:
85%
Persze, ez tipikus női autó, főleg 20 évesnek. De te tudod. Viszont ne csodálkozz, ha kiszállsz belőle, és qrvának néznek...
2011. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Vedd meg. Mit veszíthetsz?
2011. nov. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

veszíteni igazából nem sok mindent, főleg ha már ennyibe kerül...csak nekem kicsit furcsa az a rengeteg kilométer, mintha nem családi autónak használták volna. Meg kb. 100-on eszik 10-12-t én meg Budapesti vagyok, itt többet fogyasztana nem?


De valószínúleg az lesz, hogy elviszem egy ilyen állapotfelmérésre, aztán irány a szerviz.

2011. nov. 25. 07:58
 7/34 anonim ***** válasza:
Friss jogsival mindegy hogy férfi vagy nő az ember szerintem nem érdemes 10 milliós autókat venni pláne nem budapesti használatra én személy szerint undorító maffiozó-cigány autónak tartom de ez most nem számít, én a helyedben egy kicsit olcsóbb autót választanék friss jogsival de ez csak az én véleményem,amúgy meg ha 10 milliós autót veszel nem mindegy mennyit fogyaszt?
2011. nov. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vegyél amúgy ilyet, most lett jogsid és máris automata váltós autót akarsz? Nem fogsz megtanulni normálisan vezetni. Amúgy városban kurv4 sokat fogyaszt, habár diesel, de 10 alatt szerintem akkor se számolj vele. Ez is érdekes számomra, hogy valaki vesz egy 10 milliós autót és a fenntartással problémázik. Azt is kalkuláld bele, hogy ha ezen valami komolyabb dolog tönkremegy, pl az automata váltója, az egy olyan összeg lesz, hogy eladhatod a házadat.

Amúgy 20 évesen honnan van ennyi pénzed?

2011. nov. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Honnan, honnan, hát vesznek neki a szülei. De ezt most nem bántásból mondom, ha megtehetik, jó nekik, örülök hogy jó körülmények közt élnek, kész.


Nem ajánlom egyébként az x6-ot. Első kocsinak ez túl nagy és túl drága, ha bmw-t akarsz akkor tökéletes lenne egy 2006- 320d, akár cupé is(tehát 2 ajtós), az nagyon fasza sportos és sokkal nőiesebb, mint egy x6.Nagyon jól megy, nekem ilyenem van, fele annyiból tudsz venni egyet.


Vagy akár az 1-es sorozat is jó választás 2006-2007-től felfelé, az új 2010-es széria szerintem csúnya és drága. BMW 120d szintén 6-7 literből kijön városban, nagyon jól megy(legalább annyira mint a fent említett 320d, ha nem jobban), emellett kicsi és könnyen tudsz vele parkolgatni, tolatni, stb. Tolatóradar már az alap szériásokban is van, és max 4 millióból már olyat veszel, hogy megszólal.Első autónak megtanulni vezetni tökéletes, úgyis fogsz koccanni vagy padkázni vagy bármi, én is csináltam ilyeneket kezdő koromban, de inkább a 3milliós autót kelljen javítani, mint a 10millióst.


Ráadásul az új nagy BMW-kben rengeteg dolog elromolhat(nagyon sok az elektronika), amit néha horror összeg megcsinálni. Nekünk a 645-ben egyszer elromlott egy szenzor emiatt nem tudott az automata váltó normálisan váltani, több száz ezerért csinálták meg a szervizben, pedig nem kellett semmit cserélni benne, csak a számítógéppel bütykölni kicsit.


Automatát ne vegyél, könnyen elromlik, és amúgy sem tanulsz meg normálisan vezetni, hiába kényelmes. Majd ha lesz 1-2 év rutinod manuális autóval, akkor vegyél szerintem automatát, hogy azért mindkettőt tudd vezetni ha úgy adódik. És nem kell elsőre ekkora motor sem, 3500 ccm-es motor sok egy kezdőnek, hidd el, tapasztalatból beszélek. BMW 330i-vel tanultam meg vezetni, de nem egy nem kettő helyzet volt, hogy majdnem az árokban landoltam, vagy télen összetörtem a kocsit. Főleg a BMW-k hátsó kerék meghajtásúak, és télen nagyon könnyen megcsúszol vele, még a legkisebb (1600 köbcetis) motorral is, aztán jöhet a szerelő, vagy rosszabb esetben a kórház.


Remélem segítettem, kellemes autózást :)

2011. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
egy ilyen autónak a 237 000 km nem sok, és legalább esélyes, hogy valós km... nekünk is volt olyan autó a családban amibe 60 ezer belement egy évbe, pedig autópálya nem igen volt benne... egyébként az x6 legkevésbé sem a családi autó kategória... egyébként bár nem ismerlek nem javaslom azok alapján amit leírtál, az előttem szólók a többit leírták...
2011. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!