Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet a kocsiba utólag ABS-t,...

Lehet a kocsiba utólag ABS-t, ASR-t és ESP-t szereltetni? Ha igen mik ezeknek a feltételei?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Dobállóddzunk a 4milliókkal? Tényleg azok dobállódznak, akik meggondolják, mire költenek, és az totál meggondolt, normális ember, aki kétmillát költ egy Suzukira. Egyébként a Suzukival-amint már említettem- nincs semmi bajom, csak arra kicsit nehezen tudom a "komplett" melléknevet alkalmazni, aki rákölt 2 000 000-t...
2011. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 atilis ***** válasza:
Uncsi.
2011. nov. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nekem apósom ilyen isten barma mint a kérdező. Annak is van már minden kacak a buzukijába. De ő már tovább lépet egy szinttel mert a külsejét is "csinosítgatta" a szekérnek. Vett rá ilyen hatoló szerű lökhárítókat. Oszt lefujjatta a hülyéje metál pirosra pedig az ő kocsija meg napszitta piros. Meg vett rá szárnyat merthát az egyezres szívó benzinnek kell a leszorító erő, azt meg fölszerelte popszegecscsel az állatja. Egyszer mondta, hogy menjünk egy kört. Mondom engem aztán nem érdekel magával mit csinál, de engem biztos, hogy nem tesz szégyenbe. Azóta nem szól hozzám. Nem baj. Legalább nem kell hallgatni az agymenéseit a buzukival kapcsolatban. Istenem. Hogy lehet 50 évesen így megmarhuni? Ha nincs neki 5 millió benne a szara akkor egy forintba se.


Én nem nézem le a suzukisokat. Felőlem olyan kocsit vesz mindenki amilyet akar, engem aztán nem érdekel. De hogy a legtöbb suzukis akivel találkoznak nem 100-as az biztos. Az ilyen tuning betyárokkal meg "fejlesztőkkel" az élen!

2011. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
A sok suzukis, mint amilyen a kérdező, mind nagyon büszkék arra, hogy az autójuk megbízható, soha semmi nem romlik el, csak tankolni kell. Mivel természetesen kizárólag csak a Suzuki ilyen, ez egyértelmű, a többi autóra mindre havonta minimum 1 milliót kell költeni, mert állandóan elromlik, de a Suzuki az egy nagyon király autó. De ez is ugye egyértelmű, hát persze. Na meg már ha itt tartunk, feltenném a kérdést: Mégis mitől ne lenne megbízható? Az égvilágon semmi sincs benne gyárilag, fapados vacak az egész. Kb. olyan, mint egy asztal, vagy egy szekrény, az se tud elromlani, mert nincs benne semmi olyan. Ennyi. De ne csesztessük ezért a kérdezőt, tény, hogy mi sohasem fogjuk megérteni a suzukisoknak ezt a fajta baromságát, de az ő dolga, ő pénze, mi nem leszünk se szegényebbek, sem gazdagabbak, max csak jobban biztonságban leszünk, mert nem fog belénk csúszni a kanyarban egy suzuki, mivel van benne ASR és ESP :))
2011. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

És had idézzek egyet: Nagyából az eddig beszerelések 1.5-6 milli lehet, most ha ezeket is beszerelem akkor lesz 2 m illetve az autót anno 2 millióért vettem szóval 4 millió lesz összesen,most gondolj bele 4 millióból kapok olyan autót amiben ez mind megvan? Nagyon kétlem esetleg olyat amikben a felsoroltak negyede van benne.


Ebből az utolsó mondat a legjobb. Természetesen 4 millióért nincs hasonlóan sem felszerelt autó! Ez is egyértelmű. :)

2011. nov. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

Sajnálom az olyan leszűkült látókörüket akik egyszerűen azt nem fogják fel hogy itt nem a suzuki szón van a lényeg, hanem azon hogy 11 éve egyetlen egy balesetem se volt és megbizható a kocsi akkor miért váljak meg tőle? Mellesleg én megint nem kérdeztem hogy ki mennyiért vett autót illetve mikor. Itt egyesekben az a tény se esett le hogy a kocsit nem 1 vagy 2 éve vettem hanem még 2000-ben és akkor igen csak a legjobbak között volt 2 millióért. Ráköltöttem 1.5 milliót igen és szépen megcsináltam,ez olyan mintha valaki házat épít,mást is lehülyéztek azért mert szépen megépíti a házát? Mellesleg a balesetek nagy részében(legalábbis már manapság) nem aza mérvadó hogy milyen kocsi van alattad hanem az hogy nem kell sebeskedni illetve szabálytalankodni, el kell indulni mindenhova időbe és akkor nincs gond.


u.i. : Egyeseknek ahhoz is kevés az esze hogy a kötekedés helyett a kérdésre adja meg a választ.

2011. nov. 22. 23:02
 27/34 anonim ***** válasza:
Jó, rendben, hát valahol meg tudlak érteni. Én csak azt az egyet nem értem, hogy mikor ezen másfél millióba kerülő dolgok beszerelése mellett döntöttél, akkor miért nem adtad el inkább az autót és vettél egy olyat, amiben ez mind benne van gyárilag. És az Audi, Mercedes, vagy BMW lett volna, tehát biztonságosabb, sokkal kényelmesebb, jobb vele közlekedni, jobban gyorsul és nem utolsó sorban sokkal jobban is néz ki! A másik pedig az, hogy nem csak a Suzuki gyárt megbízható autókat. De mint mondtam megértelek, van egy autód, ami neked teljesen 100%-osan megfelel, nem vagy felvágós, elégedett vagy vele, hát akkor nosza, vágj bele a külsejének is csinosításába, ha ettől vagy boldog! Nincs ezzel semmi baj. Egyébként bele lehet szereltetni, hogy a kérdésedre is válaszoljak, márkafüggetlen szervízekben érdeklődj, én pl. Cool mobil Rt. meg hasonlók. Bár nem tudom pesti vagy-e, vagy hol laksz.
2011. nov. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Egyébként sajnos mindkét nézőpontból nagyon is sokat számít, hogy milyen autó van alattad. Biztos hallottál az 1 héttel ezelőtti 5-ös úton történt balesetről. Új VW Phaeton, régi Roverrel ütközött, a Roverben egy egész család meghalt, a Phaetonban ülő ittas csávónak csak a keze tört el. És még nyáron is történt egy baleset, azt hiszem a 8-ason, ahol 5-ös BMW ütközött suzukival. A suzukiban ülő férfi sajnos a helyszínen meghalt. Szóval nagyon is számít. Még akkor is, ha nyugodtan közlekedsz és elindulsz mindenhova időben.
2011. nov. 23. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nagyon egyet értek az utolsóval! Aki megteheti, vegyen újabb, fiatalabb autót.
2011. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 atilis ***** válasza:

1. Ne hasonlítsunk már egy 89-es Suzuki modellt egy bármilyen mai új autóhoz, pláne ne egy Mercihez, BMW-hez, Audihoz...stb.

2. Általában, akik legjobban kardoskodnak a Suzuki ellen, azoknak 90%-ban autójuk sincs, de még messziről sem ismerik a Suzukit.

3. Sokak számára még mindig nem világos, hogy a 1,5 millió, az 12 év alatt lett az autóra költve, nem egy összegben, ugyanez vonatkozik a 4 millióra is.

4. A Suzukisok tudják legjobban, hogy nem ez a világ legjobb autója, nem is akar az lenni, de inkább ülök egy 15 éves Suzukiban, ami egy csepp olajat nem eszik, ami fogyasztása elég jó, és fent tudom tartani, bár, jövőre lehet, hogy ez is luxusnak fog számítani.

2011. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!