Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet a kocsiba utólag ABS-t,...

Lehet a kocsiba utólag ABS-t, ASR-t és ESP-t szereltetni? Ha igen mik ezeknek a feltételei?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:14
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%
Mindent lehet.
2011. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
És van ezeknek valmai vagy nincs megszabva hogy hányas évjaratól lehet? nekem egy Suzuki Swift 1.0.ba kéne(régebbfajta suzuki) az évjárata pedig 2000/2
2011. nov. 21. 17:27
 3/34 anonim ***** válasza:

:-)

nagyjából az autód értékével megegyező összegbe fog kerülni... :-)

2011. nov. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 atilis ***** válasza:
Az ABS nem lenne rossz,a többit a lóerő hiányával pótolom, mert nekem is hasonló kocsim van, és ugyan még nem jöttek be a csúszós idők, de amikor majd kellene, akkor nagyon jó lenne. Az ABS felár, annak idején, amikor még az új autókba nem volt kötelező, olyan 80-100 ezer forint plusz költséget jelentett, persze az a gyári minőséget jelentette.
2011. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
a pénz nem lenne akadály,van rá 600 ezer forintom szerintem annyi fedezné a költségeket. Nem akarnék megválni tőle még 5-6 évig mert szinte tökéletes már csak ezek hiányoznak belőle,minden van benne amit én szeretnék: bőr kárpitozás,bőrülések, minden ülés alatt beépitet ülésfűtés,állófűtés, vadriasztó,tempomat,etanol átalakitó,riasztó,sebbeségváltó zár, központi zár,elekrtomos ablakok, klima, automata váltó, és még olyan egyéb nyalánkságok ugye mint pl: gumiba beépithető nyomásellenörző rendszer, digitális iránytű, Feszültség átalakító 12V - 230V , lopkar kormány pedál, gps szóval már nekem csak a felsoroltak hiányoznak belőle.
2011. nov. 21. 18:37
 6/34 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy amit már ráköltöttél a suzukira annak az árán vehettél volna két olyan kocsit amibe ezek alapból benne vannak?
2011. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 atilis ***** válasza:
Mondjuk légzsák sem lenne rossz. Én azt hiányolom a legjobban az enyémből. Én most ködlámpára gyűjtök.
2011. nov. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
nos légzsák már volt benne az volt anno a gyári plusz hozzá. Nem gondolom hogy vehetem volna jobbat vagy újat,mert tudod az embernek vannak kötédései, és minek vegyek új autot ameddig ezzel semmi problémám nincs? 11 éve van meg egy karambolom nem volt még 1szer történt cska olyan is hogy nem indult be de akkor is mert lemerült az akku. Nagyából az eddig beszerelések 1.5-6 milli lehet, most ha ezeket is beszerelem akkor lesz 2 m illetve az autót anno 2 millióért vettem szóval 4 millió lesz összesen,most gondolj bele 4 millióból kapok olyan autót amiben ez mind megvan? Nagyon kétlem esetleg olyat amikben a felsoroltak negyede van benne.
2011. nov. 21. 19:18
 9/34 anonim ***** válasza:

:-)

Betyár egy gép lehet...

2011. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Ne beszélj baromságokat. Vagy másik autót veszel, vagy nem lesz ABS-ed! Ha azt a 600e Ft-ot rá akarod szánni, akkor add el ezt, és a többletpénzért pont kapsz egy 2005-2006 körüli újfajta Suzukit, amiben esetleg van klíma, jobban megy, és ami fontos: 4 csillagos töréstesztje van, szóval sok-sok százalékkal nagyobb esélyed van egy balesetnél.
2011. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!