Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó való...

Szerintetek milyen autó való nekem?

Figyelt kérdés

Maximum 7 millióba kerüljön új (0 km-es) állapotban.


Erre használnám:


- túrázáshoz ( pl. aszfaltúton elegyek Ausztriába, hegyi aszfalt utakra, majd 100-150 km-es letérőkkel a hegyeken földesúton megyek tovább ( hóban, sárban, esőben vízben)...

Szóval az a lényeg, hogy megbízható legyen, 4x4 hajtás, ne ragadjon bele a sárba és bírja az offroad-ot minden évszakban.

Néztem a google-n párat, de valahol pozitív, valahol negatív véleményt írtak.

Ti milyen fajtát ajánlanátok????(mindennapi használatra)???

És ha sok cuccot viszek magammal akkor melyik a jobb a platós, vagy a plató nélküli terepjárók??


A sok cuccot így értsétek: több napos túra ( nem csak autóval) vagyis kell + sátor stb.

Bocs a fogalmazásért, de sietem.Légyszi csak korrekt válaszokat írjatok, és a lada nivával és az ilyenekkel kíméljetek.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 16. 14:31
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Csak felvilágosítalak, hogy nem minden suzukinak van papírkarsszériája.

Ha pár sorral feljebb olvasnál, hogy valaki 90 km/h-val mnekiment...

De nem írok, hanem inkább olvass

2011. nov. 17. 20:42
 22/24 anonim válasza:

Nem hisztek nekem... Toyota TUNDRA. Igaz hogy az 7 millából nem fog kijönni mert a 2001-es évjáratú használtba olyan 4-4,5 milla, de az is biztos hogy megfelel egy fiatal gyerek elvárásainak:

- megnézik a csajok, mert akkora mint a dög

-szerintem ha trágyába hajtasz bele, és megállsz egy picit hogy hadd süllyedjen, onnan is kijön köszönhetően az 5.7-es V8-as blokknak meg az összkerékhajtásnak

-Ha túrázni akartok akkor is elfér minden cuccotok, még a szomszédé is köszönhetően annak hogy 5 fős, és platós a kicsike...

-Jah... mellesleg olyan hangja van annak a 8 dühös hengernek hogy nehéz nem észrevenni... de hát :/ ez kell a fiataloknak :D

2011. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Tévedsz, mert én nem ilyen vagyok.Dekem a túrázás meg a hely,kényelem stb a lényeg!

Nem a hangja, meg, hogy hányan nézik meg.

:-)

2011. nov. 18. 11:48
 24/24 A kérdező kommentje:

De pesrze, toyota Tundra mi?

15-20 millió újonnan.Ki az a hülye, akir ennyiért vesz egy platós sz@art.

Inkább Mitshubishi L200 nem?

2011. nov. 18. 11:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!