Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen autó való...

Szerintetek milyen autó való nekem?

Figyelt kérdés

Maximum 7 millióba kerüljön új (0 km-es) állapotban.


Erre használnám:


- túrázáshoz ( pl. aszfaltúton elegyek Ausztriába, hegyi aszfalt utakra, majd 100-150 km-es letérőkkel a hegyeken földesúton megyek tovább ( hóban, sárban, esőben vízben)...

Szóval az a lényeg, hogy megbízható legyen, 4x4 hajtás, ne ragadjon bele a sárba és bírja az offroad-ot minden évszakban.

Néztem a google-n párat, de valahol pozitív, valahol negatív véleményt írtak.

Ti milyen fajtát ajánlanátok????(mindennapi használatra)???

És ha sok cuccot viszek magammal akkor melyik a jobb a platós, vagy a plató nélküli terepjárók??


A sok cuccot így értsétek: több napos túra ( nem csak autóval) vagyis kell + sátor stb.

Bocs a fogalmazásért, de sietem.Légyszi csak korrekt válaszokat írjatok, és a lada nivával és az ilyenekkel kíméljetek.

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 16. 14:31
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igazad van, egyébként 4 hónap és 16 leszek :-)

Úgyhogy csak 1 év...

DE egyébként így végiggondolva teljesen igazad van van csak ha majd 2013-ban lesz jogsim és 2013-as modellt veszek az ,,3x drágább lenne mint a 2011-es modell"

Egyébként miből gondoltad, hogy csak 14 vagyok?

:-)

2011. nov. 16. 15:23
 12/24 anonim ***** válasza:
végülis van benne valami, mire 18 lesz addigra összekuporgat/gyűjtöget annyi pénzt.....
2011. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Egyébként miből gondoltad, hogy csak 14 vagyok?

Nem volt nehéz kitalálni, amíg a kérdésnél kiírta az elején.

2011. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 dizus ***** válasza:

Ma 14:55!

Amit leírtál 11 fajtát,szerintem csak a navara vehető meg 7millából(az is csak szűken).

2011. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
En jelen korulmenyek kozott Dacia Dustert vennek 1,5 DCI, 4X4, 105 LE.
2011. nov. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 atilis ***** válasza:
Suzuki SX4 és nem viccből mondom.
2011. nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
Toyota Tundra haver... szóval, van még időd gyűjtögetni bőven. egyébként meg ha magadnak keresnéd meg a rávalót akkor hidd el elég lenne neked fél milliós autó is...Amúgy a Dacia Duster sem rossz ötlet, csak gyenge, meg irtó szarul néz ki szerintem. Szóval én azt tanácsolom hogy az első az legyen hogy el tudd magad tartani...legalábbis én ezt teszem. végre megtanultam eltartani magam, a saját lábamra álltam és most tervezek venni egy F-es astrát, mert nekem megteszi.apámnak a6-osa van,de belőlem semmi nem lenne ha mindig apámra támaszkodnék, ezért is költöztem albérletbe, hogy megtudjam milyen a nagybetűs Élet.. :)
2011. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
miért nem lehet lada nivával jönni?:) elmondom neked hogy a niva még dakart is nyert...meg az itt felsoroltak 99%át elverné:)
2011. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 dizus ***** válasza:
Mikor nyert a niva dakart?
2011. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

lol 15 vagy te 7 milláért akarsz autót venni:D

nemtudom mien pénzügyi helyzetbe vagy de én most tettem le a jogsim nemvennéksemmi féle kép drága autót elsőnek egy suzukit vegyél legjobb ha összetöröd meghalsz a papír karoszéria miatt de legalább nem költesz rá sokat:D

xD

2011. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!