Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság melyik a legjobb...

Manapság melyik a legjobb autó "tuningolásra"?

Figyelt kérdés

Ezt a szót ugy értem mint kinézetre mint teljesitményben.

Persze árban se legyen több mind 1 milió használtan gondolom... Most akarok venne ezzel a célal de nem tudok dönteni azt is írjátok lécci mit változtatnátok gondolok itt (turbo,sportlégszürő,kipufogó rendszer stb...) ha tudtok kocsit illetve alkatrészeket linkeljetek thy:)


2011. nov. 15. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Se turbó, se sportlégszűrő, se kipufogó rendszer, se nitró meg hasonlóak... Ha nagyon tuningolni akarsz, először a fékeket, aztán a felfüggesztést és csak ezek után bármi mást. Amúgy szerintem a Honda civic-ek egész jó alapautók.

[link]

2011. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

Mindig is nevettem az ilyen autókon, meg a mellettük feszítő tulajdonosaikon (ne vedd személyeskedésnek, általánosságban beszélek).

Sokan azt gondolják, hogy fognak egy nagyobb turbót, lecserélik a kipufogórendszert minél hangosabbra, meg további hülyeségeket csinálnak, és attól milyen jó gépük lesz. Valójában azt sem tudják, mit csinálnak és hogyan befolyásolják a rendszert.

Ahhoz, hogy tudják, nem kis szakmai tudásra van szükség.

2011. nov. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vannak a látszat tuning gépek. :) Alufelni extra festés ordító kipu és hatalmas zene. Persze a fénytechnika se maradhat el :)

Meg vannak a sufni tuning turbó cserélgetős egyének akik általában ténylegesen nem értenek hozzá hogy mit csinálnak csak csinálják. Sok olyan sráccal találkoztam aki azt se tudta hogy az olajon mit jelentenek azok a számok hogy 10w-40 meg ilyesmi. Rárakják a hatalmas kerekeket a kocsikra aszt azt veszik észre hogy beleér a sárvédőbe kanyarba meg fékezéskor. XD Nagy előre lépés úttartásban!! :D

De a fékkel meg utoljára foglalkozik szinte mindenki....


Normális tuning autó kevés van Magyarországon.

Bár mondjuk autózás terén is utolsó helyen vagyunk mi magyarok. Ennek oka a pénzhiány. Nincs egy hivatásos magyar autóversenyzőnk aki ne saját pénzből csinálná ezt az egészet. Külföldön erre iparágok szakosodnak a reklámból hülyére tudják szponzorálni a versenyzőket. Sumahernek szerintetek van volt lesz másodállása amiből összerakjon egy f1 es gépet?!


Én személy szerint nagyon szeretem az autóversenyt. De itt nincs értelme úgy tuningolni a kocsikat mint az nsf ben. Egy aknafedő nincs szintben Pesten is fellelhető macskaköves út a mai napig. Arra nincs pénz hogy egyenes utakat csináljon az állam. "Mi kell ide ha nem ültetett kocsi!?! Én inkább a régi izomautókban és a 4x4-ek ben látom a jövőt. Ez az ország nem tokyó lássuk be bárhogy is szeretnénk.

2011. nov. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Hagyd a francba a tuningolást. Eleve sport/sportos kocsit kell venni!

2011. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy milláért felejtős.

Normálisabb futómű ás fékek kerülnek 2 millába egy közepes kocsi alá :)

Egy szívó motor turbósítása is bőven több mint fél milla ( nyilván nem VW 1.9d>td átalakításra gondolok ).

A normális tuning nem olcsó mulatság, főleg ha már elég elvetemülten nyomja az ember. Egy Lancer EVohoz egy cosworth hengerfej pl 1,6milla.


Szerintem is jobban jársz , ha keresel egy alapból sportosabb/erősebb autót. Elég azt is fenntartani.

2011. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Egymillió forintból én a helyedben először is egy helyesírás i szótárat vennék.
2011. nov. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%
Na fszom erre sikerült az i elé egy szóközt beraknom. Remek :)
2011. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
[link] őt nézegetem egy ideje magamnak, de még jogsi is kell /fél év :D/ és nekem egy kicsit sok lenne... :) 2.5-ös motor eleve húz :D és 192le :D és az e46-ot jól lehet tuningolni ;)
2011. nov. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És abból szokott a gond lenni, hogy friss jogsival nekiállunk jaszkarizni, hátsókerekes ~200 lovas autóval.

Havernak 325ös E36ja van, csak az sedan, kipróbáltam, szerintem a fogyasztásán kívül semmi kimagasló nincs benne. Az viszont igaz, hogy nagyon szép autókat lehet ezekből építeni.

2011. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 M Ft-ért vegyél egy húzott TDi-t,olyat amit vr6 kasztniba raktak. Elöl 288-as fék ,bitang jó futómű,sok alkatrész van hozzá,normális fogyasztás. Nekem is húzott Tdi-m van,cca. 220le 450+Nm -es nyomatékkal. 6,5liter/100km. Az ilyen bmw328i meg 1.6 1.8 vti-k sehol sincsenek...főleg 150 fölött...De ha rám hallgatsz először kipróbálod őket.
2011. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!