Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Manapság melyik a legjobb...

Manapság melyik a legjobb autó "tuningolásra"?

Figyelt kérdés

Ezt a szót ugy értem mint kinézetre mint teljesitményben.

Persze árban se legyen több mind 1 milió használtan gondolom... Most akarok venne ezzel a célal de nem tudok dönteni azt is írjátok lécci mit változtatnátok gondolok itt (turbo,sportlégszürő,kipufogó rendszer stb...) ha tudtok kocsit illetve alkatrészeket linkeljetek thy:)


2011. nov. 15. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom, ha nyomod neki akkor nem kormol, mint a gyárkémény, mert a szénnéhúzott tdik nem szoktak :)

A 288as tárcsa, ha nem fúrt és maratott akkor nemsokminden.

Biztos baromi jól megy, de ez is a koporsó kategória(szerintem).

2011. nov. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak. A vr6-ot azért említettem,mert simán rá lehet tenni a 312-es tárcsát,hozzá egy s6 két dugós féknyereg,és már van is erős féked.Sok hozzá az alkatrész,vannak fórumok ahol tudsz kérdezni . Hát,sok ember elköveti azt a hibát,hogy kormol neki nagyon,pedig amennyivel jobban füstöl annyival nem megy jobban...Aki érti a dolgát,és szépen beállítja, annak max korom pamacsot dob,amíg meg nem jön a megfelelő turbó nyomás. De ez a mai "modern" dízeleknél is ilyen...katalizátor ide-oda...Sőt.... láttam már új autót amelyik jobban füstölt mint az enyém,de csak 140le volt.
2011. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!