Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Hurricane?

Keeway Hurricane?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vásrolni szeretnék egy 100e Ft értékű Keeway Hurricane-t 2007-es 6000km-el nagyon tetszetős külsőleg, nade mit tud belül,hosszutávra tervezném vele megoldható-e, ja és saját tapasztalatokat kérek

Előre is köszi!!


2011. nov. 13. 17:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Anyád tekergessen rajta bármit is, vettem valamit 270e forintért a márkakereskedésben, a márkakereskedés vette ki belőle a fojtást és azóta kutya sem állított rajta semmit, pláne nem raktam bele semmiféle sportlégszűrőt.


Ami helyből sz@r az helyből sz@r, 0 km-es állapotában is ilyen volt...

2011. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
valószínűleg nem mertél hozzányúlni:) ha nem mersz hozzányúlni nincs elég tapasztalatod hozzá. ha nincs tapasztalat akkor pedig nem értesz hozzá. ha nem értesz hozzá fogd be a pofád:)
2011. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
elmondom neked hogy a márkakereskedésben a karbifúvókákat cserélik le meg max az olajat:) annyi volt nekik a fojtáskivétel:)
2011. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De miért kéne nekem egy GYÁRI, VADONAT ÚJ motorhoz hozzányúlni?! Azért, hogy használhatóvá váljon? Na azért kösz, nem, inkább ott rohad meg a pincében és vettem helyette olyan gépet, ami piszkálás meg töketlenkedés nélkül is megy 80-at gyári állapotában 2,5L benzinnel.
2011. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nem kértem hogy hozzá nyúlj:) de minden járműnek van szervízigénye:) csakmegszoktad nézni évente 1x...a másik hogy azok a robogók azért mennek annyit mert abból már kivették a fojtást:) azt elismerem hogy a keeway szervize borzalmas...de maga a motor nem! Minarelli blokkos és jog alapra épült
2011. nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Nem szoktam irni

De nekem is van egy

Semmi baja!

70et nagyon lazan viszi

Hidrol lefele 90et mentem vele

Nagyon keveset fogyaszt!! 1000bol meg teli megy :) (400forintos benzin arak mellett)

2014. nov. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Random felhasználó válasza:
Nekem egy 2012 -es Keeeay Hurricane-om van,azért jó,mert az alkatrészek nagyon olcsóak hozzá,és eddig összesen háromszor állt meg alattam. Ebből kétszer mert kifogyott a benzin.
2017. márc. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!