Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Keeway Hurricane?

Keeway Hurricane?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vásrolni szeretnék egy 100e Ft értékű Keeway Hurricane-t 2007-es 6000km-el nagyon tetszetős külsőleg, nade mit tud belül,hosszutávra tervezném vele megoldható-e, ja és saját tapasztalatokat kérek

Előre is köszi!!


2011. nov. 13. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Ez egy szar, szemét kínai, szar motor! A Keewayek még most is szarok, nemhogy a 2007-esek! Robogóból csak a márkásat szabad megvenni pl.. Aprilia, Malagutti, Yamaha.
2011. nov. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Aprilia sr 50 teszik is de ugy még megfelelelőt nem találtam :(

De miért annyira szar? hamar megadja magát?

2011. nov. 13. 17:34
 3/17 anonim válasza:

ne! használtan meg semmi esetre sem!


100 ezerből tudsz venni más (olasz, japán) robogót.


A keeway megy kb. 50-el és bírná pár hónapig.

2011. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Akkor ugy néz ki boldogítom az tulajt vele tovább, mert nem kell,de kivűlről azért szép
2011. nov. 13. 17:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom megmondani, hogy miért olyan szar, de egyszerűen az! 100 emberből 100-nak tönkremegy egy év alatt! (Első voltam.)
2011. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
szerintem ne írjon olyan aki ismerőstől hallotta:) nekem van egy és nincsen semmi baja!(2004es) júj mertcsak 50el tud menni és? max 40el mehetsz úgyis mindenhol..egyébként leveszed a fojtást és megy 70et lazán:)
2011. nov. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%

Nekem is 50-es keewayem van, fojtás nélkül.


70-et akkor sem menne, ha egy ferrari húzná (esetleg valami 40 kilós gyerekkel dombnak lefele hátszélben...). Egy normális felnőttel kb. 55-60 a vége.


Cserébe egy kalap sz@rt nem ér, zörög, kerreg, rengeteg konstrukciós hibája van, ha egy csavart kiveszel belőle tuti nem tudod többet visszatekerni és baromi sokat is fogyaszt (3,5L / 100 km).


A 4 ütemű keewayek állítólag jók, de a 2 üteműekért ütném a gyártó vezetőségét amíg mozognak. Aztán mindegyiket hozzákötném 1-1 robogóhoz és bevágnám őket a Dunába.


Ja, és újonnan vettem a legdrágább típust a legjobb felszereltséggel (távirányítós indítás, riasztó, stb.) Most 6000 km van benne és az elektronikából már minden tönkrement rajta, a motor még épphogy megy a váltó (vagy görgők vagy mi van ebbe) pedig már csak épphogy él.

2011. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Ja leveszed a folytást megy 70-el... Persze! Egy hétig!
2011. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
a másik hogy nem a gyári szervízbe kell vinni:) hanem van az embernek 2ügyes keze és csinálja meg:) a 3,5literes fogyasztás meg azért van mert az olyan kis hülyegyerek mint a válaszolók többsége összevissza tekergeti a karbi csavarjait hogy több benzint kapjon meg sportlégszűrőt tesznek fel rá...stb a variátornál van egy kis gyűrű és ha azt kikapják akkor lazán megy 70et:) ha jól bevan hangolva a karbi elmegy bőven 2literből is:) de ha a kérdezőnek fontos hogy olasz robogó legyen akkor vegyen azt:) egy kitudja hány éveset és hány km-est:) ha kevésnek érzi az 50et akkor variátorgyűrű le. Ez a robogó a yamaha jog alapjaira épült ami jó robogó:) meg ilyet hogy fullextrás kivitel:D alapból adták hozzá a távirányítós indítást meg ilyesmit:D ez nem autó...
2011. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
mellesleg nem az számít hogy mennyit megy egy robogó:) mert a régi osztálytársam apriliája is mutatott 100-110et:D lemértük az autómmal és csak 70volt...ezeknek a robogóknak nagyon rossz a sebességórájuk:)
2011. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!