Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok mit gondoltok erről az...

Csajok mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés

Kedden megyek a kocsiért, megmondom őszintén nagyon régóta bmw fun vagyok :D ez az első őka,hogy ezt a kocsit vettem meg,másrészt viszont engem az is érdekel,hogy mennyire lehet vele csajozni,igazából nem érdekel,hogy ez valaki elítéli vagy sem :D

én kiváncsi lennék rá,hogy nektek mennyire tetszik ?

[link]


ja egyébként 22 vagyok :D


2011. aug. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
azt, hogy kicsi a dákód :)
2011. aug. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
66%

Ezt nem értem, miért van az, hogy azonnal a másik pénztárcájában kezdtek el turkálni? Miért provokáljátok ki a kérdezőből a foglalkozását, az apja foglalkozását, illetve a fizetését? Ennek egyszerűen semmi köze a kérdéshez. A kérdés adott, ott egy autó: tetszik vagy sem? Nedvesednek rá a puncik vagy sem? Az a része, még elmegy, hogy nem a kocsi a lényeg, de hogy miből van, nem mind1?


Ha az apja vette neki, a lakással együtt az sem baj. Azért mert nem dolgozott meg keményen érte, miért baj? Fáj az önbecsüléseteknek hogy ti még munka mellett sem engedhettek meg ezt-azt, ő meg megkapja csak úgy? Ha nem fájna, nem foglalkoznátok vele, a saját dolgotokkal törődnétek. Lehet, hogy egy nap átveszi az apja cégét és továbbviszi úgy, hogy sokat dolgozik ugyan, de luxusban él egész életében. Ti meg lehet, hogy 10 évvel tovább lapátoltok mint ő, mégsem lesz kifizetve a nyugdíjig a lakáshitel meg a Suzuki. Különbözőek vagyunk, anyagilag is, aki ezt nem tudja feldolgozni az pont olyan frusztrált idióta lesz mint itt egyesek.



Egyébként kérdező, az autó gyönyörű, bár ezeken az utakon sok sok csajozós kerékcserében lesz részed, mert az ilyen "felnire gőzölt" abroncsok nem magyar utakra valók. Meg szerintem te is tudod, hogy aki kocsira nedvesedik az annyit is ér, amennyit kap: egy gyors menetet (:


Sok örömet kívánok az autódhoz!

2011. aug. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem tapolcai vagy?
2011. aug. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

02:58

Köszönöm az értelmes választ.

2011. aug. 22. 09:15
 35/42 anonim ***** válasza:
A felni szerintem nagyon ocsmány.
2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Bár az elején megfogadtam,hogy nem írok erre a sok irigységre semmit,de nem tudom megállni. Miért gondoljátok itt sokan azt, hogyha valaki nem szuzuki esixétet vesz 3 millióért 10 év hitelre,meg panel 10-en garzont, az szarabb ember az átlagnál,meg kicsi a dákó meg stb.ez nem gyerekes,és primitív hozzáállás egy kicsit?

Az ember megpróbál az életben minél többet elérni,normál esetben. Vannak persze olyan hozzáállású emberek,akik megelégednek azzal,hogy bemennek 6-tól 2-ig a lámpagyárba,aztán hó közepén már sírnak, hogy milyen szar az élet meg hasonló. DE tenni azt nem tesz ellene,aztán,mikor akad egy ilyen ember,mint a kérdező is,akkor irigységébe gyorsan lehurrogja, hogy milyen csókos,stb. De nem száll magába, hogy esetleg ő csinál rosszul valamit, hanem gyorsan a másikat húzza le...hát ezért tartanak ők itt. Magyarország,én így szeretlek...

De a kérdésre válaszolván:szép autó,szerintem 22 évesen tökéletes vele ribizni,ilyenkor még az kell. Ha meg lesz majd család pár év múlva, majd esetleg akkor egy kombi jó lesz helyette. Addig meg élvezd az életed, bulizz, csajozz...sok sikert hozzá!

2011. aug. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim válasza:
02:58 és 22:03 véleménye az igaz. De visszatérve a lényegre, szerintem jó ez a kocsi, nekem is tetszik bár inkább coupe-ban, és egy gyári felnivel, illetve automata váltós GPS-el:) (17 éves vagyok had álmodozzam köszönöm:)). Szerintem arra hogy eljuss bárhova és még (remélhetőleg) a bőr ülésben is poshadjon a segged arra tökéletes:D grat hozzá...ha sikerül akkor elvihetnél vezetni, sosem vezettem még bmw-t, ugyhogy itt az ideje elkezdeni. Üdv
2011. aug. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok lány, de a felni az tényleg szörnyű, ezt meg tudom mondani.
2011. aug. 24. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

"Véletlenül nem tapolcai vagy?"


A kép alapján szerintem nagykanizsai.

'Angyalosi Szerviz' olvasható a bal felső sarokban, az Angyalosi Autóház meg Nagykanizsán van (BMW márkakereskedés).

2011. aug. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Semmii ***** válasza:
nekem is ilyen autóm van kikellett cserélni a rugót mert sokat basztak meg benne :D
2011. aug. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!