Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok mit gondoltok erről az...

Csajok mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés

Kedden megyek a kocsiért, megmondom őszintén nagyon régóta bmw fun vagyok :D ez az első őka,hogy ezt a kocsit vettem meg,másrészt viszont engem az is érdekel,hogy mennyire lehet vele csajozni,igazából nem érdekel,hogy ez valaki elítéli vagy sem :D

én kiváncsi lennék rá,hogy nektek mennyire tetszik ?

[link]


ja egyébként 22 vagyok :D


2011. aug. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Nemtudom olvastad e,de írtam,hogy apámnak kamionos cége, én ebből nem vonnék le olyan következtetést,hogy a 6.on fogok bérelni egy "konyhát"

Már most saját lakásom van barátom ;)

Én ezzel nem vágnék fel,nem is vágok fel vele,sok haverom nem is tudja,hogy van lakásom,csak a te szerencsétlen hozzászólásodra muszáj volt reagálnom ...

Nemtudom az irigység szólt e belőled,vagy csak simán idióta vagy ...

2011. aug. 21. 21:56
 22/42 anonim ***** válasza:

Te új tag vagy itt kérdező, hogy ezen meglepődsz?

Ha lakása és autója van valakinek az már biztosan egy beképzelt féreg..

2011. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:

Nem tudom olvastad-e, írtam h nem olvastam írták-e. Nem tudom miért következtettél arra, hogy ha nem olvastam el a hozzászólásokat, akkor a te hsz-ed igen. Tök mind1.

Am meg jó. Azt csinálsz amit akarsz. A legkevésbé se érdekel egy anonim BMW-vel csajozós élete. Ahogy az se, h idiótának tartasz, vagy bárminek.

Részemről lezárva.

2011. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim válasza:
Miért a kamionosok ilyen jól keresnek? Bocs, de nehéz elképzelni, h abból a fizuból van pénzed, lakásra, rezsire és kocsira, vagy te több pénzt kapsz, mert apucié a cég?
2011. aug. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Otthon lakom még,ezért is írtam,hogy sok haverom aztsem tudja,hogy van lakásom ... Egyébként igen jól keresnek a kamionosok ( nettó 3k+ )

Egyébként bármilyen meglepő, igen többet kapok mint a többi beosztott, mivel más feladatokat is ellátok a cég irányitásában, de gondolom ha te apádnak lenne akkor természtesnek vennéd ha te is ugyanannyi pénzt kapnál ..

2011. aug. 21. 22:16
 26/42 anonim ***** válasza:

Dehogy keresnek ilyen jól.


Le is írta a kérdező: Apjának van kamionos cége. Ő nyilván jól keres vele és vett neki autót, lakást...

2011. aug. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Hihetetlen mennyi irigy, rosszindulatú ember .. Ma túltesztek magatokon.
2011. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim válasza:
Igen, ha elkezdenék apám cégénél dolgozni, azt szeretném, h ugyanannyi fizut kapjak, ami a normál, h önerőből jussak valahova, nem az apám miatt. Egyébként csak meglepődtem, azt hittem egy komionos kevesebbet keres.
2011. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Mondom, hogy kevesebbet is keres - normál esetben.


C+E kategóriás tehergép + pótkocsi jogsija legpozitívabb esetben 18 évesen, D-t meg 21 évesen szerezhet.


4 év alatt önerőből nem keres meg egy kamionos egy lakásra valót. A kocsi az csak hab a tortán, bár ha nem tévedek nagyot akkor ez egy régi 3-as, ilyet már 8 kiló körül lehet fogni egyet. Na azt simán megvehette a fizetéséből is.

2011. aug. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

ezzel akarsz csajozni? hát ez a kocsi nem akkora durranás, 10 éves kocsi


egyébként nem 300at keresnek a kamionosok, inkább olyan 200-250 körül, és ha órabérbe néznénk, akkor nem is olyan sok az.


a másik pedig az, hogy a saját pénzedből veszed a kaját, szóval a fizetésedből elviszel kb 30-50ezret


bár igaz, hogy az ember ezt a kocsit önerőből is megtudná szerezni, de kétlem hogy a 10 kilós jogsi árat saját zsebből fizetné a tag, de lényegtelen annyira nem érdekel, hogy csak na


inkább az a gáz, hogy egy vállalkozó fia 10 éves kocsit vesz, valami újabb helyett

2011. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!