Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok mit gondoltok erről az...

Csajok mit gondoltok erről az autóról?

Figyelt kérdés

Kedden megyek a kocsiért, megmondom őszintén nagyon régóta bmw fun vagyok :D ez az első őka,hogy ezt a kocsit vettem meg,másrészt viszont engem az is érdekel,hogy mennyire lehet vele csajozni,igazából nem érdekel,hogy ez valaki elítéli vagy sem :D

én kiváncsi lennék rá,hogy nektek mennyire tetszik ?

[link]


ja egyébként 22 vagyok :D


2011. aug. 21. 21:02
1 2 3 4 5
 11/42 anonim válasza:

Csak egy kérdés.

Saját pénzből veszed vagy apuci fizeti?

Ha az első opció, akkor grat hozzá, legyél rá büszke, vágjál fel vele, remélem sok csajt sikerül megfektetned a segítségével:)

Ha a második, akkor is grat hozzá, viszont ne legyél rá büszke és ne vágj fel vele h minden héten más csajt dugsz:)

2011. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
nekem nem tetszik, de nem érdekel egy fiúnak milyen kocsija van, vagy hogy van-e
2011. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
szép kocsi, de a felnik azok szarok
2011. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

nekem meg ilyen lesz...

[link]

2011. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim válasza:
Nekem annyira nem nagy szám a kocsi, de azok, akik ilyennel járnak, elvből nem szimpatikusak. Ettől még biztos sokaknak bejön, csak tudod, ha ekkora kocsid van, az emberben felmerül, h vajon mit akarsz kompenzálni ezzel. ;)
2011. aug. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

[link]



Nekem meg ilyen és tűzpiros lesz.

És csak én ülhetek benne.

2011. aug. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
22 évesen ilyen autót veszel, fasza gyerek vagy. egy ilyen gép tuti van 3milla, mit melózol?
2011. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Kamionozok apámnál,övé a cég :D
2011. aug. 21. 21:42
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Na mondtam,hogy dolgozik és nem kapta.

Akkor nem parázok az utakon, a kamionosok többnyire jó vezetők. :D

2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim válasza:
100%

Biztos írták már, nem olvastam el, de mind1.

Ha azt akarod, hogy az autódat szeressék, ne téged, akkor mindenképpen. Látom van mit kompenzálnod. És mikor majd hazaviszed milyen szép látvány lesz, ahogy a drága BMW-ből a sárba meg nem tudom hova fogtok lépni, és felballagtok 6.-ra, ahol bérelsz egy 1szoba konyhát.

Csináld csak te ALFAHíM! :D

2011. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!