Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? (lent)

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 23:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2011. febr. 6. 23:23
 2/15 anonim ***** válasza:

benzines, azaz sokat fog enni...

nézz inkább dízelt

2011. febr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 lodarazs ***** válasza:
Elég gyenge és sok km is van benne.
2011. febr. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi,de kihagyom a dízelt,maradok inkább a benzinesnél,ez az 1.4-es benzines sem eszik többet 7-nél, a dízel is megeszi a 6-ot,tehát akkor amit megsporolnék az üzemanyagon azt szervize(dízelnek ugye drágább) meg a biztosításra költeném a nagyobb cm3 miatt.
2011. febr. 6. 23:44
 5/15 anonim ***** válasza:
Régi fos.
2011. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nagyon drága ennyiért. 200-at talán megér.
2011. febr. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz kocsi, de ennyiért van megbízhatóbb és a jobb hátsó ajtó szerintem új, tehát valami történt ott.
2011. febr. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Te ezt az autót komolyan gondolkozol, hogy megvedd? Szerintem írtó nagy fos.. Az a jobb hátsó ajtó valóban újnak néz ki, tehát törve volt az autó. A km sok, az autó régi, nincs jó állapotban, 150-200-at még esetleg meg is érne. Azonkivül nézd meg milyen iszonyat retkes az egész műszerfal, full igénytelen minden, gombok, kesztyűtartó alatt, az üléseket már le se merte fotózni, mint láthatod. Ennyiért tényleg van sokkal-sokkal jobb.
2011. febr. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ennyiért tényleg nem éri meg.Eléggé lepukkadt darab,ráadásul bagós autónak is tünik.Viszont a más színű hátsóajtó nem feltétlenül utal totálkárra;az én autóm pl.soha nem volt törve,csak valami hülyegyerek egyszer leöntötte kromofággal a bal sárvédőmet.A fényező meg sikeresen benézte a színt,így ez az elem egy árnyalattal világosabb a többinél...:-(Nagyon szúrja a szemem,dehát ez van,majd megcsináltatom:-(

Szóval aki ilyen idős használt kocsiban gondolkodik,annak sajna be kell kalkulálnia,hogy a kiszemelt kocsi sérült is lehetett...

2011. febr. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg! Ez nem tetszik?


[link]

2011. febr. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!