Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok erről az autóról...

Mit gondoltok erről az autóról? (lent)

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

15 éves autó majdnem 300 ezer km -rel, nem éri meg,, nem győznéd szereltetni. Rengeteget futott, nem csodálkoznék ha rövid időn belül hengerfejes lenne.


Ilyen áron tudsz venni egy fele ennyit futott 10 éves Suzukit nagyon jó állapotban, de mást is találsz ha az nem tetszik. A Ford -dal vigyáz mert az rengeteget eszik.

2011. febr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én mint golf tulaj csak lebeszélni tudlak a VW-ről, a golfról meg pláne, mindegyik VW irreálisan túl van árazva, holott annyira nem jók. Az meg hogy az alkatrészek olcsók hozzá, jó nagy kamu (tapasztalat). Ráadásul sokat is esznek, a dízelek valóban jobbak fogyasztásilag, de ilyen árban meg jó dízelt nehéz kifogni, és ha azzal para van, költhetsz rá.


Szóval VW-t a helyedben kihagynám, főleg ilyen árkategóriában.


Én inkább ezek között néznék szét:

- opel astra f (vannak tök jó állapotban, olcsók, megbízhatók)

- suzuki

- toyota, ford, esetleg nissan

2011. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Szerintem is irreálisan drágák a volkswagenek,kicsit túl vannak dícsérve,ezért mondják egyesek hogy fosvágen XD
2011. febr. 7. 13:43
 14/15 anonim ***** válasza:

Azt a Golfot nem szabad megvenni.

A FORD pedig kereskedős, bár szép állapotú de hogy mennyit futott nem derül ki.

2011. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sőt a legjobb ha újat veszel.
2011. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!