Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akarnak mindig leszorítani?

Miért akarnak mindig leszorítani?

Figyelt kérdés
Van egy Kymco Agility 50 4T robogóm.52 a max sebessége.ma jöttem hazafelé,és több autós rámhúzta a kormányt,még le is dudált.Az út szélén mentem de ez sem volt elég...hova húzódjak még?Padkán nem lehet közlekedni...
2011. jún. 9. 19:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
talan tul keves az a sebesseg...
2011. jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Idióta népség. Nekem kymco grand dink 50esem van, 85 a vége, és még ez sem elég nekik... út szélén vagyok de a gyökér akkor is úgy van vele hogy sávon belül letud előzni. elég gyakran használom a dudát:D városba viszont meg a gyökerek nem tudnak utolérni:D
2011. jún. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Engem is sávon belül előztek,mellette meg dudáltak...Jobban nem lehet lehúzódni...Veszek majd rá egy nagyobb hengert.Így nagyon rossz vele járni.de hogy lehet hogy a tied annyit megy ?
2011. jún. 9. 19:38
 4/18 anonim ***** válasza:
azért mert az út szélén mentek.. saját sávotok közepére húzódjatok, jobban fognak anyázni, de nem veszélyezteti a binztonságotokat a sávon belüli előzéssel hanem kivárja a sorát amég rendesen tud előzni, hameg akkoris rádhúzná van hova visszamenni...
2011. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Úgy hogy az enyém 2T, ill. minden folytás kivan véve, plusz sportlégszűrő(mondjuk az sokat nem dobott)

és am igen, én is ált. közepén szoktam menni, csak kamionokat engedem el, nem akarom feltartani:)

2011. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Jah és ne vegyél rá hengert!!! 1-2 éven belül befogják vezetni rendszámot, lefogsz bukni. Nem éri meg.:) És még a jogsid is elvehetik...
2011. jún. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én a sávom jobb oldalán megyek,nem középen.vagyis azon a fél sáv közepén:D Muyzály a nagyobb henger,jó az ha van tartalék a motorba.ha bevezetik a rendszámot 50-esre majd vissza alakítom gyárira.Hány éves a te mocid?Sok olajat eszik?Az enyémbe 1200 km-van.
2011. jún. 9. 20:03
 8/18 anonim ***** válasza:
2007-es, 11ezer km van benne....nem, hetente utántöltök 1dl mivel külön olajzása van:)
2011. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Am sima 70es hengertől nem fog jobban venni, ahhoz kéne kipufogó, görgők meg minden sz@r.Már bennevagyok a témába:D
2011. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Értem.Na mindegy,majd lesz valahogy:)De a folytást azért kivetetem belőle.Biztos az is dob vagy 10-15 km/h-t.
2011. jún. 9. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!