Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » TErhesen tényleg nem akarnak...

TErhesen tényleg nem akarnak levizsgáztatni?

Figyelt kérdés
Forgalmi vezetésnél tényleg direkt meghúz a vizsgabiztos csak azért mert terhes vagy?légyszi akinek tapasztalata van ebből az írjon vagy aki biztosan tudja nem csak innen meg onnan hallotta mert fontos lenne!előre is köszönöm
2011. szept. 7. 09:16
 1/4 anonim válasza:
Nem hiszem! Ha vezetni tudsz akkor miért zavarná, hogy terhes vagy, ha elég humánum szorult belé, akkor pontosan érteni fogja, hogy azért akar valaki jogosítványt szerezni (épp) terhesen, mert ha meg lesz a baba, nagy könnyebbséget jelent eljutni ide-oda kocsival...Miért gondolod ezt? Mi alapja a feltevésednek - ha szabad megkérdeznem? Ha tényleg így van akkor ez egyértelműen hátrányos megkülönböztetés, amit viszont jelezhetsz a vizsgabiztos központban és ha odáig fajul a dolog, akkor kérhetsz másik független vizsgabiztost!
2011. szept. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szerintem alaptalan...de ha egyértelmű,hogy nem vesztesz pontot és mégis megbuksz,akkor csúnya vége lesz az illető pályafutásának
2011. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem két barátnőm is mindenórás terhesen vizsgázott (szegeden) és átmentek. Mondjuk mindent jól is csináltak. tuti alaptalan a hír!
2011. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!azért tettem fel ezt a kérdést mert le volt beszélve már az oktatóval a vezetés kezdete s miután kimentem a tanpálýára közölte hogy nem e lenne jobb elhalasztani szülés utánra hivatkozva a vizsgaboiztosokra hogy nem szeretik a terhes vizsgázókat.szval most ott tartok hogy nem tudom menjek másik oktatohoz de szerintem mindenféleképpen kikérem egy másik oktatóvéleményét is a dologról.
2011. szept. 9. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!