Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg akarnak büntetni mert...

Meg akarnak büntetni mert állítólag rossz helyen parkoltam. Egyáltalán nem voltam aznap az autóval sehol. Jártatok így?

Figyelt kérdés

MIndenki hülyének néz de én 100%-osan tudom hogy nem.

Hasonló eset érdekelne


2009. okt. 2. 09:40
 1/10 anonim válasza:
26%
Lehet valaki a te nevedet diktálta amikor megbüntették.
2009. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
ha nem keszult rola foto, akkor ne foglalkozz vele!
2009. okt. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
készült el kellene mennem megnézni fehérvárra vidéki vagyok, akkor sem hiszem el ha látom mert az autóval csak én megyek nagyon ritkán
2009. okt. 2. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
fényképpel kell bizonyítaniuk, (a fotó készítésének időpontját feltüntetve a dig.fotón is!) amelyen tökéletesen kell látszania a rendszámnak, és a kocsinak a tipusának, színének is beazonosíthatónak kell lennie.
2009. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
még annyit: kérd hogy küldjék el, e-mailben, vagy postán a címedre a bizonyítékukat.
2009. okt. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem küldik nincs rá lehetőség Elmehetek megnézni Sz.fehérvárra, beszéltem velük telón én is ara gondoltam küldjék el de neküldik sajna. Nemtom mi lesz de ráz a hideg mert nem fizetek olyanért amit nem követtem el
2009. okt. 2. 11:21
 7/10 anonim ***** válasza:
nos, ez kezd erdekes lenni. mindenki mast allit. mindenkepp menj el es nezdd meg azt a fotot, kell legyen valami magyarazat erre, aztan majd kozold velunk is az eredmenyt!
2009. okt. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Meg kellene nézned a fotót. Arra is figyelj, hogy nem csak az autónak kell jól beazonosíthatónak lennie, hanem a környezetnek is! Pl. utcanév tábla, valamilyen jellegzetes épület, amiből megállapítható a pontos helyszín, így az időpont mellett az is kiderül, valóban fizető övezet volt-e.
2009. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Menj el, nézd meg a fotót, aztán ha kamu, fizettesd ki velük az útiköltséget!
2009. okt. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nos, ha nemakarsz fizetni, akkor vedd a fáradságot, és menj fel, és nézd meg ezt a fotót. most nehogymár ne akarj felmenni, mikor ennyire rettegsz a bírságtól. nekem azlenne az első dolgom, h megyek és megnézem. főleg h még kocsid is van..:S
2009. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!