Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólagos tolatóradar beszerelé...

Utólagos tolatóradar beszerelésén gondolkozok találtam is egyet kb 6000 ft-ért Concorde márkájú, mi a véleményetek erről a termékről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 17. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gagyi. Kár lenne összefurkálni miatta a z autót.
2011. máj. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Csak jó tolatóradart érdemes beszereltetni.


Menny el egy beszerelő műhelybe, és ott majd megmondják, hogy melyiket érdemes, és egyébként is beszerzik ők maguk is.


A saját autómon, és a szüleimén is utólag szereltettünk be, és nagyon elégedett vagyok vele. Nekem csak hátsó van, kijelző nélküli, de remekül működik. Apámnak elöl is van, kijelzővel. Azt hiszem mind a kettő SPAL.

Mind a kettő nagyon jó. Beszereléssel együtt kb. 40-50eFt körül lehet.


[link]


SPAL 4 szenzoros szereléssel: 30eFt

Kijelzőt venni szerintem felesleges. Jobb ha nem vonja el az ember figyelmét, és ezeknek a hangjukból is nagyon jól meg lehet állapítani a távolságot.

2011. máj. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint a többi. Vehetsz SPAL-t is szereléssel 50-60 ezerért, ez is csak ugyanazt tudja. Ha színrefújt lökhárítód van, ugyanúgy érdemes lefényezni az érzékelőket, mint a SPAL-nál. Ugyanúgy másfél métertől 40 centiig mér. Semmivel se tud többet a drágább.
2011. máj. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szereltem be pár darabot, mind szar volt. Volt, aki eleinte örült, hogy hűdejóez, aztán miután egyszer-kétszer megtréfálta, inkább szétnézett jobban.

Igaz, ezek általában az olcsóbbak voltak.

2011. máj. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szerelőhöz semmiképp nem vinném az autót mindent én meg apu szerelünk rajta szóval szerelési költség nem lenne de 30-40.000 ft-ot biztos nem adnék ki érte annyit nem ér az egész.
2011. máj. 17. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!